آزمون‌هادانشگاهیورودی دکتری

پذیرش دکتری بدون آزمون ۱۴۰۲ دانشگاه اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، دانشگاه اصفهان در راستای اجرای سیاست­های حمایت و هدایت استعدادهای درخشان و به منظور فراهم نمودن زمینه جذب برگزیدگان علمی، بر اساس آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری (شماره ۲/۳۰۷۸۲ مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷) از بین دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان و سایر دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی کشور در مقطع دکتری دانشجو می ­پذیرد.
زمان ثبت نام داوطلبان شرکت در فراخوان بدون آزمون دکتری دانشگاه اصفهان، از ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ لغایت ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ است و ثبت نام از طریق سیستم خدمات آموزشی دانشگاه (گلستان) به آدرس https://golestan.ui.ac.ir/home انجام می شود.
متقاضیان گرامی لطفاً پیش از اقدام به ثبت نام، آئین‌نامه پذیرش بدون آزمون، فراخوان پذیرش بدون آزمون دانشگاه اصفهان و شرایط ثبت نام را به دقت مطالعه فرمایند.
متقاضیان گرامی برای ارتباط با مدیر دفتر استعداد درخشان می توانند با ایمیل [email protected] مکاتبه نمایند. همچنین در صورت سوال اضطراری در ارتباط با فراخوان می توانند با شماره ۳۷۹۳۲۲۸۵-۰۳۱ و در صورت بروز مشکل در فرایند ثبت نام می­ توانند با شماره ۳۷۹۳۲۳۴۴-۰۳۱ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا