دانشگاهی

پذیرش دکتری استاد محور دانشگاه صنعتی اصفهان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران به نقل از دانشگاه صنعتی اصفهان، برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ بر اساس آیین‌نامه‌های پذيرش بدون آزمون استعدادهای درخشان به شیوه استادمحور مبتنی بر رفع نیازهای کشور در مقطع کارشناسی‌ارشد و دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید.

  • متقاضیان در صورت احراز شرایط آیین‌نامه مربوطه که در انتهای این فراخوان قابل ملاحظه است، می‌توانند از طریق ایمیل درخواست خود را به همراه رزومه حداکثر تا تاریخ ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۲ برای استاد مربوطه ارسال فرمایند. در ادامه لیست موضوعات اساتید راهنمای متقاضی پذیرش دانشجو هر دانشکده قابل مشاهده است.
  • شرایط الزامی برای متقاضی پذیرش مشابه شرایط الزامی فراخوان پذیرش بدون آزمون مقطع مربوطه، کارشناسی‌ارشد و دکتری، است.
  • متقاضیانی که قبلا در فراخوان پذیرش بدون آزمون شرکت نموده‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد نیست و صرفا مکاتبه با اساتید راهنما برای درخواست پذیرش کافی است. سایر متقاضیان لازم است بعد از مکاتبه اولیه با استاد راهنما و امکان اولیه پذیرش جهت بررسی سایر شرایط و تکمیل فرآیند درخواست از طریق سایت ثبت‌نام، قسمت استعداد درخشان، نسبت به ثبت درخواست در بازه ۲۰ الی ۳۱ تیرماه اقدام فرمایند.
  • امکان استرداد وجه پرداختی وجود ندارد. هزینه ثبت‌نام برای مقطع کارشناسی‌ارشد ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال و برای مقطع دکتری ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال است. دقت نمایید که حتما ابتدا با استاد مربوطه هماهنگ نموده و شرایط الزامی آیین‌نامه را نیز بررسی فرمایید. ثبت‌نام در سایت هیچ حقی برای داوطلب ایجاد نمی‌کند.
  • ارائه درخواسـت و دارا بودن شـرایط به منزله پذیرش نمی‌باشـد. پذیرش صرفا در رشته‌هایی انجام می‌گیرد که حد نصاب تعداد دانشجو برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ تکمیل شده باشد. پذیرش نهایی منوط به تأیید کمیته منتخب تحصیلات تکمیلی دانشگاه، احراز کلیه شرایط مندرج در آیین‌نامه و تائید سازمان سنجش آموزش کشور است.
  • آیین‌نامه‌های پذيرش بدون آزمون استعدادهای درخشان به شیوه استادمحور مبتنی بر رفع نیازهای کشور

مقطع كارشناسی‌ارشد، مقطع دکتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا