دانشگاهی

پذیرش دکتری استاد محور دانشگاه تربیت مدرس ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، دانشگاه تربیت مدرس به منظور فراهم نمودن زمینه جذب استعدادهای درخشان و مستعد از بین دانش آموختگان/دانشجویان نیمسال آخر کارشناسی ارشد دانشگاههای معتبر کشور به استناد آیین نامه دکتری استعداد درخشان و آیین نامه پذیرش دکتری استاد محور، نسبت به پذیرش برگزیدگان علمی واجد شرایط در دوره های دکتری تخصصی به شرح زیر اقدام می کند.

شرایط ثبت نام دکتری استاد محور دانشگاه تربیت مدرس

۱- دوره تحصیلی کارشناسی ارشد: روزانه، نوبت دوم و پردیس

۲- شیوه تحصیل: صرفا آموزشی- پژوهشی

۳- تناسب رشته: دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد در رشته تحصیلی متناسب با رشته تحصیلی مورد تقاضا در دوره دکتری به تشخیص و تایید دانشگاه.

۴- تاریخ دانش آموختگی: صرفا دانش آموختگان ۱۴۰۰/۷/۱ تا ۱۴۰۳/۶/۳۱ (دانشجویان ترم آخر)

۵- داشتن حداقل معدل کارشناسی و کارشناسی ارشد (بدون احتساب نمره پایان نامه) به شرح زیر:

حداقل معدل کارشناسی

  • دانشگاه‌های نوع ۱: ۱۵
  • دانشگاه‌های نوع ۲: ۱۶
  • سایر دانشگاه ها: ۱۸

حداقل معدل کارشناسی ارشد

  • دانشگاه‌های نوع ۱: ۱۶
  • دانشگاه‌های نوع ۲: ۱۷
  • سایر دانشگاه ها: ۱۸
در صورت دارا بودن بیش از یک مدرک کارشناسی، معدل مدرکی قابل قبول است که پیش از مدرک کارشناسی ارشد اخذ شده باشد.

دانشگاه های نوع ۱: دانشگاههای ۱- اصفهان، ۲- تبریز، ۳- تربیت مدرس، ۴- تهران، ۵- شهید بهشتی، ۶- شیراز، ۷- صنعتی اصفهان، ۸- صنعتی امیرکبیر، ۹- صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، ۱۰- صنعتی شریف، ۱۱- علامه طباطبایی، ۱۲- علم و صنعت، ۱۳- فردوسی مشهد، ۱۴- هنر اسلامی تبریز، ۱۵- هنر اصفهان، ۱۶- هنر تهران و دانشگاههای علوم پزشکی ۱- اصفهان، ۲- ارومیه، ۳- بقیه الله (عج)، ۴- تبریز، ۵- تهران، ۶- جندی شاپور اهواز، ۷- زاهدان، ۸- شهید بهشتی، ۹- شیراز، ۱۰- کاشان، ۱۱- کرمان، ۱۲- کرمانشاه، ۱۳- مازندران، ۱۴- مشهد، ۱۵- یزد (شهید صدوقی).

دانشگاه های نوع ۲: دانشگاههای دولتی مراکز استان (به غیر از دانشگاههای نوع ۱) و دانشگاههای مازندران (واقع در شهرستان بابلسر)، صنعتی سهند تبریز، صنعتی نوشیروانی بابل، صنعت نفت آبادان (برای گروه مهندسی نفت) و امام صادق (ع).

سایر دانشگاه ها: دانشگاه های معتبر کشور به غیر از دانشگاه های فوق.

نحوه و زمان ثبت نام دکتری استاد محور ۱۴۰۳ دانشگاه تربیت مدرس

۱- زمان ثبت نام: از تاریخ ۱۴۰۳/۴/۱۲ تا ۱۴۰۳/۴/۲۰

۲- هزینه ثبت نام: ۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال (به صورت الکترونیکی از طریق سامانه گلستان).

توجه: هزینه واریزی به هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.

۳- نحوه ثبت نام: ثبتنام از طریق سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان)

توجه: صرفاً از مرورگر Google Chrome استفاده شود.

داوطلبان ملزم هستند نام کاربری و رمز عبور دریافتی هنگام ثبت نام از سامانه مذکور را یادداشت و نزد خود نگه دارند.

لینک ثبت نام در سامانه گلستان

مدارک ثبت نام دکتری استاد محور دانشگاه تربیت مدرس ۱۴۰۳

لازم است داوطلبان تصویر مدارک مورد نیاز را با فرمت و سایز اعلام شده آماده و در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) بارگذاری نمایند.

توجهتحویل مدارک از طریق پست یا مراجعه حضوری امکان پذیر نیست.

مهم: برای اطلاع از وضعیت بررسی اولیه مدارک، لازم است به اطلاعیه دانشگاه که در تاریخ ۱۴۰۳/۴/۳۰ منتشر خواهد شد، مراجعه و مطابق توضیحات اقدام نمایید.

توجه: در صورت راهیابی داوطلبان به جلسه آزمون شفاهی، ضروری است اصل کلیه مدارک شناسایی و نسخه کامل مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سامانه گلستان دانشگاه را در روز برگزاری جلسه مصاحبه ارائه نمایند.

جدول شماره ۱

ردیفنام مدرکفرمتاندازه فایل (kb)توضیحات
۱فایل عکس رنگی تمام رخJPGحداکثر ۷۰الزامی
۲کارت ملیJPG۵۰- ۲۰۰الزامی
۳مدرک دیپلم دارای معدل کل یا فرم شماره ۳ (خوداظهاری جایگزین دیپلم)
PDF۱۰۰- ۵۰۰الزامی
۴مدرک کاردانی دارای معدل (برای کارشناسی ناپیوسته)PDF۱۰۰- ۵۰۰الزامی
۵مدرک تحصیلی کارشناسی با تاریخ اخذ قبل از مدرک کارشناسی ارشد دارای معدل (یا فرم شماره ۱ بخش اطلاعات مقطع کارشناسی)PDF۱۰۰- ۵۰۰الزامی
۶مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مرتبط دارای معدل (یا فرم تکمیل‌شده شماره ۱ مربوط به گواهی تایید معدل، نمره پایان نامه، تاریخ فراغت از تحصیل و طول مدت تحصیلی)PDF۱۰۰- ۵۰۰الزامی
۷ریزنمرات دوره کارشناسی **PDF۱۰۰- ۵۰۰الزامی
۸ریزنمرات دوره کارشناسی ارشد **PDF۱۰۰- ۵۰۰الزامی

** منظور از ریزنمرات، کارنامه کلی مقطع کارشناسی / کارشناسی ارشد بدون تایید یا مهر و امضاء دانشگاه است. این کارنامه بایستی نشان دهنده همه نیمسال‌های تحصیلی دانشجو (کارشناسی در دو صفحه، کارشناسی ارشد در یک صفحه) باشد. در کارنامه بارگذاری‌شده نام یا آرم دانشگاه، مشخصات دانشجو، نوع دوره تحصیلی نیمسال‌های تحصیلی و معدل باید مشخص بوده و هنگام بارگذاری در سامانه گلستان، هیچ یک از اطلاعات مربوط به فرمت اصلی کارنامه، حذف و یا از طریق فتوشاپ اضافه نشود.

توجه: مدارک و مستندات مندرج در جدول شماره ۲ را به فرمت PDF تهیه و در یک پوشه (folder) فشرده شده (ZIP) با نام Documents در سامانه گلستان بارگذاری نمایید. لطفا نام فایل‌ها و پوشه (folder) را انگلیسی تایپ نمایید.

مهم: برای فشرده‌سازی پوشه (folder) آن را با فرمت ZIP ذخیره نمایید. نحوه تهیه فایل ZIP در راهنمای ثبت نام موجود است.

مدارک اختیاری دکتری استاد محور دانشگاه تربیت مدرس

به جز ردیف ۱ (الزامی) سایر موارد زیر اختیاری است و در امتیازدهی به داوطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

جدول شماره ۲

ردیفمدارک
۱فرم تکمیل شده شماره ۴ (اطلاعات داوطلب) (الزامی)
۲گواهی رتبه اول دوره کارشناسی ارشد بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی بر اساس معدل کل بدون احتساب نمره پایان نامه
۳گواهی رتبه اول الی سوم دوره کارشناسی در حداکثر مدت تحصیل هشت نیمسال از مدیریت امور آموزشی دانشگاه محل تحصیل
۴صفحه اول هر مقاله علمی- پژوهشی مستخرج از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد یا مرتبط با رشته مورد تقاضا به همراه فرم شماره ۲، چاپ شده یا دارای نامه پذیرش چاپ قطعی در مجلات علمی داخلی یا خارجی معتبر

نامه وصول مقاله قابل قبول نیست و تاریخ نامه پذیرش/ چاپ مقاله نیز بایستی حداکثرتا آخرین روز مهلت رفع نقص مدارک در سامانه گلستان دانشگاه باشد.

۵گواهی ثبت اختراع داخلی (مورد تایید سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران) یا خارجی، مرتبط با رشته مورد تقاضا
۶گواهی کسب رتبه اول الی پانزده در المپیاد های علمی دانشجویی نهایی کشوری در سطح کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط با رشته مورد تقاضا با تایید مراجع ذی صلاح
۷گواهی برگزیدگی در یک جشنواره علمی معتبر ملی و بین المللی (جوان خوارزمی، علوم پزشکی رازی، شیخ بهایی، فارابی و بین المللی فجر برای داوطلبان رشته های هنر) مورد تایید مراجع ذی صلاح
۸صفحه اول و خلاصه کامل مقاله‌های علمی- ترویجی (چاپ‌شده) مرتبط با پایان نامه دوره کارشناسی ارشد داوطلب
۹صفحه اول / خلاصه و متن کامل مقاله‌های چاپ شده در کنفرانس‌های معتبر (داخلی یا خارجی) مستخرج از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد داوطلب یا مرتبط با رشته مورد تقاضا به همراه گواهی ارائه مقاله در کنفرانس توسط نویسنده
۱۰مستندات مربوط به تالیف/ ترجمه/ گردآوری کتب مرتبط با رشته تحصیلی (تصویر روی جلد، شناسنامه کتاب و گواهی انتشار از ناشر مربوطه)
۱۱مستندات مربوط به تالیف مدخل در دانشنامه یا فرهنگ های توصیفی
۱۲گواهی سابقه تدریس در مراکز آموزش عالی با تایید معاون آموزشی دانشگاه/ موسسه
۱۳گواهی طرح ها/ پروژه های تحقیقاتی اتمام یافته، دارای گواهی از مراجع ذی صلاح
۱۴مستندات مربوط به کسب مدال در المپیادهای کشوری و جهانی علمی دانش آموزی با تایید مراجع ذی صلاح
۱۵گواهی نمونه کشوری مرتبط با رشته تخصصی
۱۶مدرک دوم کارشناسی مرتبط با رشته تخصصی
۱۷مدرک دوم کارشناسی ارشد مرتبط با رشته تخصصی
۱۸گواهی رتبه اول تا سوم نتایج اولیه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل
۱۹مستندات مربوط به مشارکت در تدوین یا تنقیح قوانین و مقررات (مختص دانشکده حقوق)
۲۰مستندات مربوط به تاثیرگذاری بر آراء قضایی با ارائه مستندات از مراجع مربوط (مختص دانشکده حقوق)
۲۱مستندات برگزیدگان مسابقات دادگاه های مجازی در سطح ملی و بین المللی (مختص دانشکده حقوق)
۲۲آثار هنری برجسته (مختص دانشکده هنر و معماری)
۲۳سایر مدارک و سوابق برجسته علمی
۲۴زبان انگلیسی مطابق با عناوین آزمونهای زیر با تاریخ برگزاری از ۱۴۰۱/۱/۱ و بعد از آن).

آزمون زبان انگلیسی دانشگاه های نوع MHLE ،MSRT ،۱: با حداقل نمره ۵۰

IELTS ACADEMIC: با حداقل نمره ۴

TOEFL IBT: با حداقل نمره ۲۹

TOLIMO: با حداقل نمره ۴۲۵

بارگذاری مدرک فوق در سامانه گلستان در هنگام ثبتنام این فراخوان، صرفا به منظور کسب امتیاز مربوط است و در صورت قبولی، ضروری است داوطلب نسبت به ارائه گواهی دارای حداقل نمره قابل قبول در مهلت مقرر مندرج در بند «د- ۸» (قبل از آزمون جامع) اقدام نمایند.

مصاحبه علمی و اعلام نتایج

اطلاعیه اعلام نتیجه اولیه و اسامی راه یافتگان به جلسه آزمون شفاهی از طریق وبگاه دانشگاه (بخش آموزش) به نشانی modares.ac.ir/edu اعلام خواهد شد.

یادآور می‌شود صرفا احراز شرایط پذیرش مندرج در بند الف اطلاعیه منجر به راهیابی به جلسه آزمون شفاهی نخواهد شد. اسامی راه یافتگان به جلسه آزمون شفاهی، با بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سامانه گلستان دانشگاه توسط گروه آموزشی مربوط، تعیین و اعلام می شود.

پذیرش بدون آزمون، امتیازی است که در چارچوب مقررات به متقاضیانی با شرایط برجسته اعطا میشود. از این رو، متقاضیان امکان اعتراض نسبت به معیارها و نحوه ارزیابی دانشگاه برای معرفی راهیافتگان به مرحله جلسه آزمون شفاهی را ندارند.

جلسه آزمون شفاهی استعدادهای درخشان احتمالا نیمه دوم مرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

نتیجه نهایی بررسی پذیرش و آزمون شفاهی نیز حتی المقدور تا پایان مردادماه ۱۴۰۳از طریق وبگاه دانشگاه (بخش آموزش) به نشانی www.modares.ac.ir/edu دانشگاه اعلام خواهد شد.

عدم مراجعه داوطلب در روز برگزاری آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه مصاحبه مقدور نخواهد بود.

نکات مهم

۱- کلیه مقالات داوطلبان اعم از علمی-پژوهشی و مقالات چاپ شده در کنفرانس‌ها در صورتی قابل امتیازدهی هستند که مستخرج از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد داوطلب یا مرتبط با رشته مورد تقاضا باشند. مقالات علمی-پژوهشی بایستی توسط استاد راهنمای اصلی داوطلب تایید شده باشد و مقالات علمی-ترویجی چاپ شده داوطلبان نیز ضروری است مرتبط با پایان نامه دوره کارشناسی ارشد آنان باشند.

۲- مقالاتی که در مجلات فاقد اعتبار علمی از نظر وزارتین علوم، بهداشت و دانشگاه (ممنوعه) چاپ شده باشند قابل بررسی و امتیازدهی نیستند.

توجه: دسترسی به فهرست انواع مجلات معتبر و ممنوعه از طریق وبگاه دانشگاه (بخش پژوهش/ مدیریت پژوهش و نوآوری (لینک فهرست مجلات) امکانپذیر است.

۳- در صورت ارائه تالیف، گردآوری یا ترجمه کتاب بایستی مستندات ارائه شده مرتبط با رشته تحصیلی داوطلب باشد در غیراینصورت امتیازی به آن تعلق نمیگیرد.

۴- چنانچه در هر یک از رشته های اعلام شده، از طریق آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی داوطلبی به جلسه آزمون شفاهی راه نیابد و یا پس از برگزاری آزمون شفاهی به تعداد لازم داوطلب پذیرفته نشود، از طریق استعدادهای درخشان نیز در این رشته‌ها پذیرش دانشجو انجام نخواهد شد. لذا ثبت نام داوطلبان در سامانه گلستان دانشگاه به منظور بررسی پذیرش و ارسال مدارک هیچ گونه حقی برای آنان ایجاد نمی کند.

۵- کسب حدنصاب علمی لازم برای پذیرش (که توسط دانشگاه تعیین می‌شود) و دارا بودن حداقل ۲۰ امتیاز از ۳۰ امتیاز جدول مصاحبه علمی از شرایط اصلی پذیرش در این دانشگاه است و در صورت‌ عدم کسب حدنصاب مذکور، دانشگاه ملزم به پذیرش داوطلب نیست.

۶- دانشجویان نیمسال آخر در صورت پذیرش بایستی حداکثر تا ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۳ از پایان نامه خود دفاع و فارغ التحصیل شوند؛ در غیراین صورت اسامی آنان از فهرست داوطلبان پذیرفته شده حذف خواهند شد.

۷- ثبت نام قطعی کلیه پذیرفته شدگان منوط به تایید صلاحیت عمومی آنان توسط مراجع ذی صلاح مربوط، تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور، تشکیل دوره در رشته مربوط از طریق آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ و ارائه مدرک زبان انگلیسی مورد تایید دانشگاه تا قبل از زمان برگزاری آزمون جامع می‌باشد و در صورتی که داوطلبی موفق به ارائه مدرک فوق زبان انگلیسی معتبر نشود، ثبت نام مشروط وی لغو و اخراج می‌شود.

۸- پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری اشتغال به تحصیل خواهند داشت و مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.

۹- پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه‌های دولتی هستند باید برای ثبت نام (شروع به تحصیل) مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را ارائه نمایند.

۱۰- چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، بررسی و اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب دارای هر یک از شرایط ورود به دوره دکتری مذکور در این اطلاعیه نبوده یا مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده داوطلب با اصل مدارک صادره از مراجع ذیربط وجود داشته باشد، بلافاصله از ثبت نام و ادامه تحصیل او جلوگیری می‌شود و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۱۱- به مدارک ناقص و درخواست داوطلبانی که واجد کلیه شرایط الزامی پذیرش نباشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختی نیز قابل استرداد نیست.

عناوین طرح های دکتری استاد محور ۱۴۰۳ دانشگاه تربیت مدرس

عناوین دارای پذیرش دکتری استاد محور دانشگاه تربیت مدرس در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ به شرح زیر هستند:

توجه: داوطلبان فقط مجاز به ارائه درخواست از یک رشته- گرایش تحصیلی هستند.

دانشکدهکد رشته گرایشعنوان رشته گرایشنام استاد میزبانعنوان نیاز
علوم انسانی2471آموزش زبان روسیدکتر هادی بهارلوتحلیل الزامات تدوین فرهنگ روسی – فارسی اصطلاحات پایه پتروشیمی
علوم زیستی2467بیوفیزیکدکتر بیژن رنجبرساخت نشانگر pH برای کنترل کیفی pH مایعات غذایی با استفاده از نانوذرات کربن دات
علوم زیستی2474ریز زیست فناوری (نانو
بیوتکنولوژی)
دکتر مجتبی خیام نکوییشناسایی و تایید اصالت ارقام زراعی سیب زمینی مورد استفاده در برنامه خودکفایی تولید هسته اولیه بذر سالم سیب زمینی
علوم زیستی2448ژنتیک مولکولیدکتر صادق باباشاهنقش سلول های استرومایی مرتبط با سرطان در پیشرفت تومور و مقاومت درمانی
علوم زیستی2457ژنتیک مولکولیدکتر مهرداد بهمنشبررسی تغییرات بیان ژنهای GPCR در مدل بیماریهای تحلیل برنده عصبی
فنی و مهندسی2473مهندسی متالورژی و مواددکتر حمیدرضا شاهوردیبهینه سازی خواص فولاد نانو ساختار منگنزی برای کاربرد در صنعت خودرو
فنی و مهندسی2456مهندسی متالورژی و مواددکتر رضا میراسمعیلیساز و کار تردی هیدروژنی در روکش کاری جوشی سوپرآلیاژهای پایه نیکل
فنی و مهندسی2466مهندسی متالورژی و مواد– خوردگی و پوشش و مهندسی سطحدکتر سیدمحمدمهدی هادویبهبود مقاومت به اکسیداسیون سطح سوپرآلیاژ تولیدشده به روش ساخت افزایشی با پوشش نفوذی
فنی و مهندسی2458مهندسی متالورژی و مواد – سرامیکدکتر پروین علیزاده سیگار پیچساخت داربست های کامپوزیتی بر پایه هیدروژل/بیوگلس به روش پرینت سه بعدی جهت استفاده در مهندسی بافت
فنی و مهندسی2472

 

مهندسی معدن – فرآوری مواد معدنیدکتر محمود عبدالهیاستحصال تفکیکی عناصر نادر خاکی
فنی و مهندسی2476مهندسی معدن – مکانیک سنگدکتر حمیدرضا نجاتیهوشمندسازی فرآیند استخراج از معادن
مدیریت و اقتصاد2468علم اطلاعات و دانش شناسی – مدیریت اطلاعات و دانشدکتر محمد حسن زادهایجاد چارچوبی برای اطمینان از اعتبار اطلاعات تولید شده توسط هوش مصنوعی
مدیریت و اقتصاد2479مدیریت بازرگانی – مدیریت بازاریابیدکتر اسداله کردنائیجمتعاقبا و از طریق اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد
مدیریت و اقتصاد

 

2452مدیریت دولتی – مدیریت
منابع انسانی
دکتر مهدی مرتضویتدوین الگوی حکمرانی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با رویکرد ارتقاء بهره وری و برنامه ریزی استراتژیک
مدیریت و اقتصاد2463مدیریت فناوری اطلاعات
– کسب و کار هوشمند
دکتر علیرضا حسن زادهطراحی سیستم هوشمندی کسب و کار برای پایش کیفیت در دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی (مورد مطالعه: دانشگاه تربیت مدرس)
منابع طبیعی و علوم دریایی2462علوم و مهندسی شیلات – تکثیر و پرورش آبزیاندکتر عبدالمحمد
عابدیان کناری
استخراج و خالص سازی ترکیبات زیست فعال (پپتیدها، اسیدهای چرب و رنگدانه ها) از ریز جلبکهای دریایی و بررسی خواص کاربردی آنها جهت استفاده در صنایع غذایی و دارویی
مهندسی برق و کامپیوتر2451مهندسی برق – الکترونیکدکتر داود فتحیطراحی، تحلیل و ساخت سلولهای خورشیدی نانو ساختار
مهندسی شیمی2464مهندسی پلیمردکتر مهدی عبداللهیبهبود ضربه پذیری پلی (وینیل کلرید) (PVCتوسط رزین اکریلیک با ساختار هسته- پوسته سنتز شده به روش پلیمریزاسیون امولسیونی
مهندسی شیمی2469مهندسی شیمیدکتر جعفر توفیقی داریانتبدیل مستقیم دی اکسید کربن به الفین های سبک
مهندسی شیمی2449مهندسی شیمیدکتر رامین کریم زادهتولید روغن (روانکار) پایه سنتزی اتومبیل بر روی کاتالیزور بر پایه سیلیکا
مهندسی شیمی2461مهندسی شیمی – بیوتکنولوژیدکتر سید عباس شجاع الساداتیتهیه نانو حامل های جدید زیست سازگار و هوشمند برای درمان سرطان سینه
مهندسی شیمی2453مهندسی شیمی – بیوتکنولوژیدکتر سیدمحمد موسویافزایش تولید پلیمرهای زیستی با کمک ابزار زیست شناسی سامانه ها
مهندسی صنایع و سیستم ها2477مهندسی صنایع – بهینه سازی سیستم هادکتر سیدحسام الدین ذگردیارائه راه کارهایی برای ارتقاء بهره وری با استفاده از تکنیکهای بهینه سازی در مسایلکف کارخانه (Shop Floor)
مهندسی صنایع
و سیستم ها
2479مهندسی صنایع – بهینه
سازی سیستم ها
دکتر نسیم نهاوندیمدلسازی زنجیره تامین دارو
مهندسی مکانیک2459

 

مهندسی مکانیک – تبدیل انرژیدکتر علی جعفریان دهکردیشبیه سازی عددی و مطالعه تجربی پدیده رسوب گذاری در تبخیر کننده فیلم ریزان
مهندسی مکانیک2454مهندسی مکانیک – تبدیل انرژیدکتر محمد ضابطیان طرقیشبیه سازی و بررسی تجربی بهبود عملکرد و کاهش آلاینده های کوره های صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا