آزمون‌هاورودی دکتری

پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی بدون آزمون در دانشگاه خوارزمی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، دانشگاه خوارزمی براساس آیین نامه «پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری» از میان متقاضیان واجد شرایط، برای سال تحصیلی۱۴۰۳-۱۴۰۲، در رشته های مندرج در جدول، بدون شرکت در آزمون، دانشجوی دکتری می پذیرد.

شرکت در فراخوان و داشتن شرایط و دعوت شدن به مصاحبه به منزله پذیرش نهایی نیست. پذیرش نهایی بعد از اعلام اسامی پذیرفته شده ها توسط دانشگاه به سایت سازمان سنجش و تائید نهایی این سازمان و همچنین تائید صلاحیت عمومی متقاضی توسط دفتر گزینش دانشجو وزارت علوم است.

شرایط عمومی:

۱-اعتقاد به دین مبین اسلام با یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۲-متعهد به قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی ایران.

۳-نداشتن ممنوعیت از تحصیل به تشخیص مراجع ذیصلاح.

شرایط اختصاصی:

دانش آموختگان دارای میانگین کل۱۶و یا بالاتر در مقطع کارشناسی برای تمامی رشته ها

دانشآموختگان دارایمیانگین کل۱۷و یا بالاتربدون احتساب نمره پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد برای تمامی رشته ها و(دفاع از نمره پایان نامه با درجه عالی و خیلی خوب بین نمره۲۰-۱۸)می باشند.

تاریخ فراغت از تحصیل کارشناسی ارشد متقاضی بایداز تاریخ۱/۶/۱۴۰۰به بعد باشد.

دوره تحصیل دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد حداکثر۵ نیمسال باشد.

کسب حداقل۷امتیازاز ردیف شماره۱بخش امتیازات پژوهشی در زمان بررسی مدارک الزامی است. داشتن حداقل یک مقاله علمی و پژوهشیی یا ISI مستخرج از پایان نامه چاپ شده یا دارای گواهی معتبر چاپ دارای شماره و زمان چاپ مقاله. چنانچه متقاضی هنوز موفق به دفاع از پایان نامه خود نشده، مقالات ارائه شده باید در جهت رشته دانشجو باشد.

متقاضیان فاقد مقاله علمی و پژوهشی یا isi و یا فاقد گواهی پذیرش چاپ مقاله علمی و پژوهشی یا ISI، مجاز به ثبت نام در این فراخوان نیستند.

پذیرش نهایی داوطلب بطورهم زمان از طریق چند دانشگاه و سازمان سنجش آموزش کشورمجاز نیست، مضافا آنکه داوطلب نمی تواند بطور همزمان توسط چندین دانشگاه درخواست پذیرش قطعی نماید.

-بدیهی است تاریخ اعلام شده برای ثبت نام(۲۰.۲.۱۴۰۲)به هیچ وجه تمدید نخواهد شد وثبت نام های پس از تاریخ یاد شده مورد بررسی قرار نمیگیرد. متقاضیان برای اطلاع از جزئیات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا