آزمون‌هادانشگاهیورودی دکتری

پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس دانشگاه تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران،  اداره کل خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی در پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس، در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد، از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشجو می‌پذیرد.

پذیرش دانشجو از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در پردیس بین‌المللی کیش برای مقاطع دکتری تخصصی (Ph.D)، دکتری تخصصی بین‌الملل (به زبان انگلیسی) و کارشناسی ارشد- کارشناسی ارشد بین‌الملل مجازی (به زبان انگلیسی) و در پردیس بین‌المللی ارس برای مقاطع دکتری تخصصی (Ph.D) و کارشناسی ارشد صورت می‌گیرد.

بازه زمانی ثبت‌نام برای این شیوه پذیرش دانشجو از ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد. تاریخ تقریبی ارزیابی (مصاحبه) دکتری تخصصی نیز مرداد ماه سال جاری خواهد بود که طی اطلاعیه‌های بعدی از طریق سایت پردیس‌های کیش و ارس اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اداره کل خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه شماره یک این دوره پذیرش دانشجو، آورده است: ضروری است داوطلبان به طور مستمر جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از تغییرات احتمالی به سایت پردیس بین‌المللی کیش kish.ut.ac.ir و پردیس بین‌المللی ارس Aras.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا