دانشگاهی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیروی سرباز امریه جذب می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کند.

در این راستا امور مشمولینِ اداره کل توسعه منابع انسانی این وزارتخانه با همکاری ادارات کل اجرایی استان‌ها در سال ۱۴۰۰ اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس به صورت ۳ برابر ظرفیت و برای اعزام ۱ بهمن ۱۴۰۰ اقدام کرده است.

متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰ تا تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۰ با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت نام کنند.

جذب امریه بعد از قبولی در آزمون و گزینش امکان پذیر بوده و دستگاه هیچ تعهدی مبنی بر جذب و بکارگیری متقاضی به صورت امریه ندارد.

ضمناً شروع ثبت نام برای اعزام ۱ اسفند ۱۴۰۰ از تاریخ ۱ دی ۱۴۰۰ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا