دانشگاهی

نحوه برگزاری کلاس‌های نیمسال دوم دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد

در اطلاعیه ای؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، بر این اساس، مبنی بر حضوری شدن تمامی فعالیت‌های آموزشی، برای بازگشت تدریجی و تحقق این مهم در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با در نظر گرفتن شرایط و امکانات موجود و نیز دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، به تصویب شورای دانشگاه صنعتی شاهرود رسیده است.

تمامی دروس دانشجویان مقطع تحصیلی دکتری برای تمام ورودی‌ها با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی مطابق تقویم آموزشی دانشگاه به‌صورت حضوری برگزارخواهد شد؛ لذا دانشجویان دکتری متقاضی استفاده از خوابگاه در نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ میتوانند از ۶ تا ۱۲ بهمن ماه با مراجعه به سامانه الکترونیکی خدمـات دانشجویی بوستان نسبت به ثبت‌نام خوابگاه اقدام کنند.

دروس نظری مشترک بین دانشجویان مقاطع تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد، به‌ صورت تلفیقی حضوری – الکترونیکی برگزار خواهد شد.

در روش تلفیقی دانشجویان دکتری با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در کلاس‌ها درس حاضر شده و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا اطلاع ثانوی از طریق سامانه مدیریت یادگیری LMS در کلاس‌های شرکت کنند.

دروس نظری دانشجویان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد از ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی به‌ صورت غیرحضوری از طریق سامانه مدیریت یادگیری LMS برگزار می‌شود.

در صورت مناسب بودن شرایط و امکان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا، ادامه این دروس به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد که زمان برگزاری حضوری آن‌ها در اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد.

تمامی دروس عملی آزمایشگاه‌های تخصصی دانشجویان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد مطابق تقویم آموزشی دانشگاه به‌صورت حضوری برگزار خواهند شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا