پژوهشی

مهلت دفاع دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تمدید شد/ کلاس‌های آموزشی دانشجویان از نیمه بهمن آغاز می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، با تصویب هیأت رئیسه دانشگاه شهید بهشتی، مهلت برگزاری جلسه دفاع در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ برای دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی تا ۲۴ اسفنـد ۱۴۰۰ تمدید شد.

بر این اساس، تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویانی که تا مهلت تعیین شده با موفقیت دفاع‌کنند ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ درنظر گرفته خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم موفقیت دانشجو در دفاع تا مهلت مذکور، برابر مقررات اقدام خواهد شد.

انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه نیز از روز شنبه ۹ بهمن ماه آغاز می‌شود و تا روز دوشنبه ۱۱ این ماه ادامه دارد. بر این اساس کلاس‌های آموزشی دانشجویان از ۱۶ بهمن آغاز خواهد شد.

همچنین روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۲۴ و ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ نیز به عنوان زمان حذف اضافه دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در نظر گرفته شده و دانشجویان می‌توانند ۴ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به حذف تک درس خود اقدام کنند.

طبق تقویم آموزشی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی، ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ کلاس‌های آموزشی دانشجویان برای نیم سال دوم تحصیلی به پایان می‌رسد و دانشجویان از روز شنبه ۲۱ خرداد تا اول تیر ۱۴۰۱ در امتحانات پایان ترم شرکت می‌کنند.

همچنین یکشنبه ۲۲ تا سه شنبه ۳۱ خرداد نیز آزمون‌های گروه معارف دانشجویان شهید بهشتی در نیم سال دوم تحصیلی برگزار خواهد شد.

براساس مصوبه هیات‌رئیسه دانشگاه شهید بهشتی، کلاس‌های دروس نظری در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد از ابتدای نیم سال اول سال‌تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، به‌صورت غیرحضوری و کلاس‌های دوره دکتری حضوری برگزار شد.

به علاوه، امکان حضور دانشجویان تحصیلات‌تکمیلی در دانشگاه برای انجام پایان‌نامه و رساله و کار در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی فراهم بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا