دانشگاهی

مهلت ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی تمدید نمی شود

رئیس مرکز جذب وزارت علوم:

پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران به نقل از خبرگزاری مهر گزارش می دهد: محمد خلج امیرحسینی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مهلت ثبت نام در اولین فراخوان جذب اعضای هیات‌علمی در سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی امروز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه به پایان می رسد و این مهلت تمدید نخواهد شد.

وی تاکید کرد: متقاضیان تا ساعت ۱۲ شب فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند، در این فراخوان تمام فارغ‌التحصیلان دکتری که بدون کارت پایان خدمت و بدون غیبت هستند، می‌توانند شرکت کنند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم ادامه داد: ضمناً تمامی رقبای برتر هر رشته علاوه بر اینکه امکان استخدام در دانشگاه را دارند، می‌تواند به‌صورت حق‌التدریسی در دانشگاه‌های دولتی و به‌صورت پیمانی در دانشگاه‌های غیرانتفاعی مشغول به‌کار شوند.

وی ادامه داد: حدود هزار و ششصد نفر در این فراخوان برای دانشگاه‌های دولتی و نزدیک هزار و چهارصد نفر برای دانشگاه غیردولتی جذب می‌شوند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم درباره ایجاد اختلال در سامانه جذب اعضای هیات علمی گفت: روز گذشته در روند ثبت نام مشکل ایجاد شده بود که رفع شد و در حال حاضر سامانه جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم دردسترس متقاضیان است.

به گزارش مهر، متقاضیان می‌توانند به سامانه مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم به آدرس applicant.markazjazb.ir مراجعه کنند. همچنین شماره تلفن ۰۲۱۸۲۲۳۴۶۶۶ آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است، در ضمن متقاضیانی که در خارج از کشور سکونت دارند می‌توانند با ارسال تصویر کارت ملی و گذرنامه خود به آدرس رایانامه [email protected] درخواست رفع محدودیت ارسال پیامک کد تایید نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا