دانشگاهی

مهلت ثبت نام طرح دستیاری آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به استقبال دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از فراخوان دومین دوره دستیاری آموزشی مهلت جدید ثبت نام، اعلام آمادگی تدریس برای ترم جدید و ویرایش اطلاعات، تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳۰ دی ماه سال جاری بر روی سایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به آدرس www.bpj.iau.ir فعال است.

متقاضیانی که هنوز پروفایل خود را تکمیل و واحدهای دانشگاهی پیشنهادی محل تدریس خود را انتخاب نکرده اند، می توانند با مراجعه به سایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و با ورود به سامانه دستیاری آموزشی، از قسمت ثبت اطلاعات، نقایص پرونده خود را کامل کرده و ویرایش لازم را انجام دهند.

دانشجویانی که ترم گذشته در اولین فراخوان دستیاری آموزشی ثبت‌نام کردند، لازم است دوباره وارد این سامانه شوند و برای تدریس در ترم جدید اعلام آمادگی کرده و واحدهای دانشگاهی مورد تقاضا برای تدریس را ثبت کنند.

طرح دستیاری آموزشی مختص دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی است و پس از مرحله تایید ثبت نام متقاضیان، مدیران گروه های واحدهای دانشگاهی بر حسب نیاز گروه و با بررسی پرونده متقاضیان دستیاری آموزشی و مصاحبه علمی، نسبت به بکارگیری دستیاران آموزشی اقدام خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا