پژوهشی

مسابقات ملی «پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای» برگزار می شود

ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با حمایت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی کشور مرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی «پایان‌نامه سه‌ دقیقه‌ای» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران را در تاریخ دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰ در دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

مسابقات ملی پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای ۳MT بستری برای رشد و تقویت مهارت‌های ارتباطی، تبدیل ایده به محصول و ثروت، تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه‌گذاران است.

دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی ارشد و دانشجویان دکتری که از ابتدای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان‌نامه خود را تا پایان آذرماه ۱۴۰۱ به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

شرکت‌کنندگان باید در عرض ۳ دقیقه پایان‌نامه خود را با تأکید بر جنبه‌های کاربردی و دستاوردهای آن ارائه کنند.

دانش‌آموختگان ارشد و دانشجویان مقطع دکتری علاقه‌مند شرکت در این مسابقات می‌توانند جهت ثبت‌نام و دریافت آئین‌نامه، تصویر کارت دانشجویی خود را به همراه شماره تماس به آدرس اعلام شده ارسال کنند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱-۶۶۴۹۰۳۳۰ تماس حاصل کنند.

جوایز برگزیدگان این دوره از مسابقات ملی «پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای» شامل نفر اول ۸ میلیون ریال، نفر دوم ۶ میلیون ریال و نفر سوم ۴ میلیون ریال است.

این مسابقات از سال ۲۰۰۸ میلادی در دانشگاه کوئینزلند استرالیا آغاز شده و در حال حاضر در شمار زیادی از دانشگاه‌های معتبر دنیا اجرا می‌شود. در ایران نیز به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی از سال ۱۳۹۵ آغاز شد و تاکنون پنج دوره از آن برگزار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا