پژوهشی

فرایند درخواست دفاع رساله دکتری الکترونیکی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، مرکز خدمات الکترونیک دانشگاه علامه‌طباطبائی اعلام کرد؛ فرایند درخواست دفاع رساله دکتری دانشجویان این دانشگاه در سامانه گلستان به آدرس https://ems.atu.ac.ir  به صورت الکترونیکی ثبت می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه دانشجویانی که از نظر مالی بدهکار نباشند و تعداد واحد الزام برای دفاع از رساله را گذرانده باشند، با ورود به حساب کاربری خود در سامانه گلستان و قسمت پیشخوان خدمت، می‌توانند درخواست دفاع خود را به صورت الکترونیکی ثبت کنند.

ارزیابی جامع مقطع دکتری نیم‌سال نخست سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشجویان دانشگاه علامه‌ طباطبائی در روزهای چهارشنبه ۲۰ دی ماه و شنبه ۲۳ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

همچنین دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه علامه‌ طباطبائی می‌توانند در این آزمون شرکت کنند که آزمون جامع را در نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اخذ کرده و همه دروس مرحله آموزشی خود را با موفقیت گذرانده باشند و میانگین کل نمرات آنها ۱۶ یا بالاتر باشد.

همچنین ارائه نمره زبان قابل قبول برای شرکت در این آزمون از سوی دانشجویان دکتری دانشگاه علامه‌ طباطبائی الزامی است. در غیر این‌ صورت شرکت در ارزیابی جامع نیم‌سال نخست سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ امکان‌پذیر نیست و یک نوبت لحاظ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا