آزمون‌هادانشگاهیورودی دکتری

فراخوان پذیرش دکتری استاد محور دانشگاه هنر تهران ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، مطابق اطلاعیه دانشگاه هنر تهران، این دانشگاه ضمن توجه به آیین نامه پذیرش دکتری استاد محور، ۲۰٪ از ظرفیت پذیرش با آزمون دوره روزانه خود را (در صورت واجد شرایط بودن فقط یک نفر) به پذیرش بدون آزمون، در دوره دکترای تخصصی رشته  «مدیریت پروژه و ساخت» تخصیص داده و از طریق مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی برای عنوان زیر دانشجو می‌پذیرد.

  • مشخصات طرح پژوهشی مورد تقاضا: ارائه نقشه راه نهادینه‌سازی مدیریت ساخته‌های یکپارچه در صنعت ساختمان کشور
  • استاد راهنما: جناب آقای دکتر بهنود برمایه ور، دانشیار گروه فناوری و معماری دانشگاه هنر تهران

شرایط ثبت نام دکتری استاد محور دانشگاه هنر تهران

شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش دکتری استاد محور این دانشگاه به شرح زیر است:

الف- شرایط عمومی:

۱-   اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۲-  التزام به قانون اساسی و عدم مخالفت با نظام جمهوری اسلامی ایران

۳- عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب و گروه‌های محارب و ملحد و عدم هواداری از آن‌ها

۴-  نداشتن سوء پیشینه به تشخیص مراجع ذی‌صلاح

۵-  نداشتن منع قانونی برای ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد

ب- شرایط اختصاصی:

(داشتن کلیه شرایط زیر الزامی است.)

۱-  معدل کل کارشناسی ارشد متقاضی ۱۷ به بالا باشد.

۳-  نمره پایان نامه  با درجه «عالی» و یا «بسیارخوب» دفاع شده باشد { نمرات (۱۸ تا ۲۰)} یا بشود.

۴- معدل کل کارشناسی متقاضی ۱۶ به بالا باشد.

۵- منحصراً داوطلبانی که از۱۴۰۰/۷/۱ تا ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل شده یا خواهند شد می‌توانند متقاضی شرکت در فراخوان باشند.

تبصره: دانشجویانی که تا ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل می‌شوند در صورت داشتن سایر شرایط موظفند در مهلت مقرر (۱۴۰۲/۰۵/۳۱) نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند. در صورت پذیرش، اعلام نام ایشان به سازمان سنجش آموزش کشور منوط به احراز فارغ التحصیلی ایشان می‌باشد.

۶- حداکثر در ۵ ترم،  تحصیل خود را در مقطع کارشناسی ارشد به پایان رسانیده باشد.

۷- دارا بودن حداقل یک مقاله پذیرفته شده  یا چاپ شده مرتبط با پایان نامه در نشریات ISC یا ISI یا علمی- پژوهشی با نمایه معتبر الزامی است.

۸-  داشتن حداقل نمره زبان انگلیسی مطابق جدول زیر مشروط بر آنکه از تاریخ آزمون تا زمان اعلام این فراخوان حداکثر ۲ سال بیشتر نگذشته باشد. (سایر مدارک زبان انگلیسی اعم از داخلی و یا خارجی پذیرفته نیست. ارزیابی پذیرش مدارک مربوط به سایر زبان‌های خارجی (غیر از انگلیسی) بر عهده دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه هنر تهران می‌باشد. )

TOLIMOinternet TOEFL (IBT)ComputerTOEFL (CBT)Paper TOEFL (PBT)IELTS AcademicMSRTASET زبان دانشگاه هنر تهران
500651805005/56050

۹- کسب حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیتهای پژوهشی، آموزشی و مصاحبه  برابر جدول‌های  پیوست به تشخیص استاد راهنما (جدول‌های شماره ۱ و ۲ و ۳)

تذکر: متقاضیانی که در فراخوان ثبت نام می‌نمایند در صورتی به مصاحبه دعوت خواهند شد، که براساس مفاد فراخوان به طورکامل واجد شرایط می‌باشند.

رشته‌های کارشناسی ارشد قابل قبول برای هر رشته دکتری:

ردیفرشته مورد تقاضارشته های  کارشناسی ارشد که فارغ التحصیلان آن می­توانند در این کد رشته شرکت کنند:
1مدیریت پروژه و ساختمهندسی عمران (گرایش مهندسی پروژه و ساخت)، مدیریت پروژه و ساخت، مهندسی معماری (کلیه گرایش ها)، فناوری معماری، معماری و انرژی و مدیریت ساخته ها

مدارک ثبت نام دکتری استاد محور دانشگاه هنر تهران ۱۴۰۲

۱- فرم تکمیل شده شماره ۱

۲- فرم تکمیل شده شماره ۲

۳- تصویر مقالات علمی – پژوهشی مستخرج از پایان نامه و سایر مقالات علمی – پژوهشی

۴- تصویر تأییدیه سوابق آموزشی و پژوهشی (شامل پایان نامه، مقالات ارائه شده در همایش‌های علمی و مجلات، کتاب ها و جوایز اخذ شده و مستندات)

۶- تصویر گواهی پایان تحصیلات و ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد که دارای تاریخ و معدل فارغ التحصیلی باشد.

۷- تصویر گواهی مدرک زبان معتبر- گواهی دانشجوی نمونه کشوری- بنیاد نخبگان و جشنواره‌های ملی و بین المللی

۸- تصویر صفحه اول شناسنامه، صفحه توضیحات و کارت ملی

۹- یک قطعه عکس ۴×۳ با درج مشخصات داوطلب در پشت آن

۱۰-  اصل فیش بانکی به مبلغ ۱۷۵۰۰۰۰ ریال (یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار ریال)  که در وجه درآمد اختصاصی دانشگاه هنر تهران نزد بانک‌های دولتی به شماره حساب ۰۷۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۷۴۱۰۳۰۰۰۲۰۰ و با شناسه ۳۱۱۰۷۴۱۷۴۱۴۰۱۰۷۰۰۰۰۰۰۰۰۹۰۰۳۰۰۷ واریز شده باشد.   (لازم بذکر است فیش واریزی می‌بایست به اسم شخص متقاضی باشد)

تذکر: همراه داشتن اصل تمامی مدارک فوق در جلسه مصاحبه الزامی است. (از جمله پایان نامه کارشناسی ارشد، سوابق آموزشی و پژوهشی و نیز گزارش مستند از فعالیت‌های هنری، اجتماعی و فرهنگی)

تذکرات مهم:

۱- در صورت پذیرفته شدن شاغلین رسمی سازمان‌ها و دستگاههای دولتی، ارائه حکم مأموریت، استعفاء، مرخصی بدون استفاده از حقوق یا هر گونه سند رسمی که مؤید امکان تأمین تحصیل تمام وقت دانشجو باشد هنگام ثبت نام، ضروری است.

۲- تحصیل در دوره دکترا به صورت تمام وقت بوده و داوطلب در صورت پذیرفته شدن باید اوقات خود را با وضعیت تحصیلی دوره وفق دهد و تابع کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه باشد.

۳- چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام، برگزاری مصاحبه، پذیرش و تحصیل در دانشگاه هنر تهران، مشخص گردد که داوطلب، دارای هر یک از شرایط درج شده در این تقاضانامه نبوده است بلافاصله از ثبت نام، شرکت در مصاحبه، پذیرش و یا ادامه تحصیل وی در هر مرحله‌ای جلوگیری به عمل آمده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۴- مدارک ارسالی داوطلبان و همچنین وجه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی‌شود.

۵- به مدارکی که از طریق پست پیشتاز ارسال نشود و یا یکی از شرایط اعلام شده را نداشته باشد به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین متقاضی موظف است کلیه مدارک درخواستی را بدون نقص ارسال نماید و دانشگاه موظف به پیگیری کمبود مدارک نخواهد بود و در صورت وجود نقص جهت احراز شرایط، تقاضای داوطلب از فرایند بررسی مدارک خارج شده و هیچ اعتراضی پذیرفته نیست.

۶- زمان مصاحبه علمی صرفاً برای متقاضیان واجدشرایط (مطابق مفاد فراخوان) در سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.

۷- مرجع تصمیم گیری در خصوص بررسی سوابق، مدارک ارائه شده و پذیرش نهایی، تحصیلات تکمیلی دانشگاه است.

۸- دانشجویان نمونه کشوری-معرفی شدگان بنیاد نخبگان و برگزیدگان جشنواره‌های ملی و  بین المللی و معرفی شدگان هر یک از واحدهای وزارت علوم نیز در صورت داشتن شرایط فراخوان ضرورت دارد از همین طریق متقاضی شوند و بررسی جداگانه‌ای در این خصوص صورت نمی‌پذیرد.

نحوه و زمان ثبت نام دکتری استاد محور ۱۴۰۲ دانشگاه هنر تهران

متقاضیان مدارک موردنیاز را حداکثر تا پایان وقت اداری ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ به آدرس: تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخائی، بین تقاطع سی تیر و فردوسی، پلاک ۵۶، دانشگاه هنر تهران، دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کد پستی ۱۱۳۶۸۱۳۵۱۸ از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند.

– تاکید می‌گردد این فراخوان بر اساس دستورالعمل‌های مصوب وزارتی تهیه شده است. چنانچه پس از انتشار این فراخوان تغییراتی در شیوه پذیرش دانشجو از طرف وزارت عتف اعلام و دانشگاه ملزم به رعایت آن گردد، این شیوه نامه نیز برآن اساس اصلاح می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا