دانشگاهی

فراخوان جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه کشوری ویژه دانشجویان خارجی

دانشگاه خوارزمی اعلام کرد؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، دانشگاه خوارزمی خطاب به دانشجویان اتباع این دانشگاه اعلام کرد: بر حسب آئین نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با توجه به نکات قید شده در فراخوان، معرفی دانشجوی نمونه اتباع در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری انجام می‌گیرد.

نفرات اول هر مقطع جهت ارزیابی و انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به وزارت متبوع معرفی خواهد شد. لذا دانشجویان اتباع ضمن مطالعه شرایط عمومی مندرج در فراخوان در صورت داشتن شرایط لازم، مستندات خود را به دانشکده مربوطه ارائه کنند.

برخی از شرایط عمومی انتخاب دانشجوی نمونه

حداقل معدل کل دانشجویان مقطع کارشناسی ۱۶، کارشناسی ارشد ۱۷، دکترای تخصصی ۱۷ تعیین شده است. دانشجویان در مقطع کارشناسی پس از چهار نیم سال، کارشناسی ارشد پس از دو نیم سال، و دکترای تخصصی پس از آزمون جامع می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

نداشتن سابقه سنواتی برای شرکت در فراخوان به عنوان شرط ورود الزامی است. (کارشناسی ۸ نیم سال، ارشد ناپیوسته ۴ نیم سال و دکتری تخصصی ۸ نیم سال).

هر دانشجو در هر مقطع فقط یک بار می‌تواند در این جشنواره شرکت کند.

دانشجویان دارای سابقه محکومیت در شورای انضباطی دانشگاه و یا مراجع قانونی ذی ربط امکان شرکت در این رقابت را ندارند. شرایط عمومی انتخاب دانشجوی نمونه را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا