دانشگاهی

فراخوان جذب پژوهشگر در پژوهشگاه مطالعات اسلامی جامعه الزهرا(س)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، پژوهشگاه مطالعات اسلامی در راستای سیاست‌های جامعه الزهرا(س) و به منظور بهره‌گیری از ظرفیت علمی پژوهشی خواهران و تکمیل کادر علمی خود در پژوهشکده علوم و معارف اسلامی شامل گروه قرآن و حدیث، گروه اخلاق و تربیت اسلامی، گروه تاریخ اسلام و گروه مطالعات زنان، پژوهشکده فقه و مبانی حقوق شامل گروه فقه و حقوق، گروه فقه زن و خانواده و گروه موضوع شناسی فقه با محوریت زنان و پژوهشکده فلسفه و کلام شامل گروه فلسفه، گروه کلام و گروه امامت از میان خواهران متخصص و توانمند دعوت به همکاری می‌کند.

دارابودن مدرک سطح ۴ حوزه یا دکتری در رشته‌های مرتبط، تألیف حداقل یک کتاب پژوهشی یا دو مقاله علمی پژوهشی منتشر شده و قبولی در مصاحبه علمی از شرایط جذب پژوهشگر در این مرکز است.

بر اساس این اطلاعیه دارندگان مدرک سطح ۴ یا دکتری در رشته‌های غیرمرتبط در صورت داشتن سابقه و رزومه پژوهشی مرتبط و طلاب سطح ۴ یا دانشجویان دکتری در رشته‌های مرتبط، در صورت تصویب طرح تفصیلی رساله به مصاحبه دعوت می‌شوند. البته دارندگان مدارک دانشگاهی، لازم است حداقل مدرک سطح ۲ حوزه را دارا باشند.

داوطلبان می‌توانند برای ثبت‌نام حداکثر تا پایان تیرماه ۱۴۰۳ فرم مربوط به جذب پژوهشگر را به نشانی http://forms.jz.ac.ir/f_۲۹۵/ تکمیل کنند. همچنین کارشناسان پژوهشگاه مطالعات اسلامی به‌ صورت حضوری و تلفنی با شماره‌های ۳۲۱۱۲۲۲۴ و ۳۲۱۱۲۵۴۵ پاسخگوی سؤالات مرتبط هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا