دانشگاهی

فارغ التحصیلان رتبه اول دکتری در اولویت تعهد خدمت قرار می گیرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران به نقل از دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، هیات رئیسه دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با تشکیل جلسه در مرکز روانپزشکی رازی، تصویب کرد فارغ التحصیلان رتبه اول دکتری همه گروه های آموزشی، در اولویت تعهد خدمت (ضریب K) در دانشگاه قرار می گیرند.

این مصوبه در پی اعلام نیاز گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی به نیروی متخصص، مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

دکتر حمیدرضا خانکه رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی بر استفاده دانشکده ها از اختیاراتشان تاکید کرد و از معاونت آموزشی خواست تا همزمان پیگیر راه اندازی دانشکده های علوم توانبخشی و سلامت روان هم باشد.

دکتر حمیدرضا خرم خورشید معاون آموزشی دانشگاه در این نشست، گزارشی از شکل گیری دانشکده ها ارائه داد، ضمن آنکه دانشکده سلامت اجتماعی را مشتمل بر هفت گروه آموزشی معرفی کرد که فرایند راه اندازی آن در حال پیگیری است.

دکتر مسعود فلاحی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه نیز گزارش این معاونت از راه اندازی پروژه پژوهشکده سلامت اجتماعی و توسعه پژوهش در دانشگاه را ارائه داد و ضمن معرفی پژوهشکده و اهداف آن، فعالیت های تحقیقاتی و مهمترین دستاوردهای پیش بینی شده، فعالیت های در تعامل با معاونت آموزشی، اقدامات پیش نیاز و عملیاتی را شرح داد.

رئیس رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی بر اجرای پروژه های تحقیقاتی مطابق با نیازهای مراکز درمانی و رفع نیاز جامعه تاکید کرد و افزود: همه گروه های آموزشی در نظر داشته باشند که از مهرماه، سال تحصیلی جدید را با جدیت و حضور تمام وقت و فعال در دانشگاه آغاز کنند و نقش خود را در پویایی و تاثیرگذاری بیش از پیش دانشگاه ایفاء کنند.

دکتر سعید خانجانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز در سخنانی به تعمیرات اساسی در خوابگاه های دانشجویی اشاره کرد که ان شاالله تا ۱۵ شهریورماه به اتمام خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا