فرصت مطالعاتی

زمان و مکان مصاحبه بورس خارج هنر اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، سازمان امور دانشجویان، براساس اعلام سازمان امور دانشجویان مصاحبه ۳۰ نفر از دانشجویان امروز ۲۰ دی ماه از ساعت ۱۳ در محل سازمان امور دانشجویان آغاز می شود و تا ساعت ۱۷ و۴۰ دقیقه ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش، سازمـان امور دانشجویان پیش از این اعلام کرده بود، طبق «آیین نامه جامع اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان ایرانی» و «شیوه نامه اجرایی اعطای بورس بلنـدمـدت تحصـیلی دوره دکتری تخصصـی، بورس سال آخر برای تأمین اعضای هیأت علمی مورد نیاز دانشـگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشـی و فنـاوری برای تحصــیل در دوره دکــتری تخصصــی خــارج از کشـور در رشـته گرایش‌هـای اولـویت دار «هنر» بورس اعطاء می شود.

با توجه به درخواست متقاضیان مهلت ثبت‌نام در فراخوان بورس تحصیلی خارج از کشور برای تامین اعضای هیأت علمی مورد نیاز در رشته گرایش های هنر از سوی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تا ۱۰ دی ماه ۱۴۰۲ تمدید شده بود.

به همین منظور علاقه‌مندان شرکت در فراخوان فوق فرصت داشتند برای دسترسی به دسـتورالعمل و «فرم ثبت‌نام متقاضـیان ادامه تحصیل درخارج از کشور درسال۱۴۰۲» به سامانه یکپارچه بورس سازمـان امـور دانشـجویان به نشانی https://sib.soorg.ir گزینـه «سبد جامع بورس تحصیلی، بورس هنر» مراجعه کنند.

بورس تحصیلی خارج از کشور برای تامین اعضای هیات علمی مورد نیاز در رشته گرایش‌های هنر اعم از موسیقی، هنرهای تجسمی، نمایشی، مطالعات میان رشته‌ای، شهرسازی، معماری، مرمت، طراحی صنعتی، هنرهای صناعی و طراحی پارچه صورت می پذیرد.

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور و همچنین دانشجویان دکتری خارج از کشور می‌توانند در بورس تحصیلی خارج از کشور برای تأمین اعضای هیأت علمی مورد نیاز در رشته گرایش‌های هنر شرکت کنند.

جدول زمان و مکان مصاحبه بورس خارج (هنر) نوبت نهم

زمان و مکان مصاحبه بورس خارج هنر اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا