دانشگاهی

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه معارف اسلامی اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، دانشگاه معارف اسلامی اعلام کرد: ثبت نام پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۴۰۲ سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه معارف اسلامی، در هر دو دوره (روزانه و نوبت دوم) در بازه زمانی ۲۷ تا ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ و به صورت غیرحضوری انجام می‌پذیرد.

بر این اساس لازم است پذیرفته‌شدگان نهایی، پس از آماده کردن مدارک لازم برای ثبت‌نام، در تاریخ‌های ذکر شده به سامانه ثبت‌نام غیرحضوری (گلستان) مراجعه و مدارک لازم را مطابق با فایل راهنما، بارگذاری و اطلاعات مورد نظر را تکمیل کنند.

عدم ثبت‌نام و بارگذاری مدارک در سامانه ثبت‌نام غیرحضوری (گلستان) در تاریخ مقرر، به منزله انصراف از شرکت در دوره تلقی گردیده و داوطلب از لیست پذیرفته‌شدگان حذف خواهد شد و هیچگونه اعتراضی نیز وارد نخواهد بود و مطابق با قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با وی برخورد خواهد شد.

پذیرفته شدگان از مراجعه حضوری به دانشگاه اکیداً خودداری نماییند؛ در صورت هر گونه سؤال در زمینه ثبت‌نام غیرحضوری با شماره تلفن‌های ۳۲۱۱۰۲۰۱ ـ ۰۲۵ یا ۳۲۱۱۰۲۲۴ ـ ۰۲۵ تماس حاصل کنند.

ثبت‌نام در این مرحله به صورت مشروط بوده و ثبت‌نام قطعی منوط به اعلام نظر نهایی گزینش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و تأیید صلاحیت عمومی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا