EPTآزمون‌ها

زمان ثبت نام آزمون EPT اردیبهشت 1403 اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، ثبت نام آزمون (EPT) اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از امروز ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت این آزمون روز جمعه مورخ ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ هم زمان در شهرهای تهران , تبریز , مشهد , اهواز , اصفهان , شیراز , کرمانشاه , رشت , کرمان , کرج , ساری و بندرعباس جمعا ۱۲ حوزه برگزار خواهد شد.
تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به شرکت در آزمون می باشند بدین منظور لازم است داوطلبان شماره دانشجویی ۹ رقمی خود را به منظور ورود به سامانه در اختیار داشته باشند.
– داوطلب گرامی از ثبت نام هم زمان دو نفر یا بیشتر در یک سیستم کامپیوتری خودداری نمائید. – ثبت نام شما در آزمون زمانی قطعی و تکمیل خواهد شد که پرداخت مالی صورت گرفته و تائید نهایی پرداخت انجام شده باشد و از سیستم شناسه پرداخت حتما دریافت نمائید.
به اطلاع داوطلبان گرامی شرکت در آزمون می رساند هیچ یک از کارکنان و اعضای هیات علمی بدون توجه به نوع و نحوه همکاری، اعم از رسمی قطعی،رسمی آزمایشی،پیمانی،حق التدریس، قراردادی،ساعتی،شرکتی،تمام وقت،نیمه وقت و …مجاز به شرکت در آزمونهای زبان (EPT و اشتمال) در محل اشتغال خود نمی باشند.چنانچه این موضوع رعایت نشود ضمن ابطال آزمون، وفق مقررات و ضوابط با ایشان برخورد خواهد شد.

ثبت نام شما زمانی قطعی و نهایی خواهد بود که از سیستم پس از پرداخت موفق هزینه ثبت نام شناسه 16 رقمی پرداخت دریافت نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا