UTEPTآزمون‌ها

زمان برگزاری و ثبت نام آزمون زبان دانشگاه تهران UTEPT اعلام شد.

پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران به نقل از دانشگاه تهران گزارش می دهد:
آزمون 28 آبان ماه 1400
تاریخ: 1400/08/15

با سلام

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبين محترم مي‌رساند که با موافقت مسئولین محترم دانشگاه تهران، مقرر گرديد به شرط مهیا بودن شرایط با توجه به شیوع ویروس کرونا، آزمون زبان عمومي به صورت حضوری با رعايت كليه اصول بهداشتي و بويژه فاصله گذاري اجتماعي در محل دانشكده زبان‌ها و ادبيات خارجي دانشگاه تهران با لحاظ نمودن موارد ذیل برگزار گردد:

– آزمون در روز جمعه مورخ 28 آبان ماه 1400 برگزار خواهد شد.

 ثبت نام آزمون از امروز شنبه 15 آبان ماه 1400 آغاز و در ساعت 12 شب روز شنبه 22 آبان ماه 1400 پایان خواهد یافت. نتیجه این آزمون روز شنبه 6 آذر ماه 1400 اعلام خواهد شد.

– آزمون صرفاً با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران نیز رسیده است، برگزار خواهد شد. كليه داوطلبين محترم هنگام ورود با دستگاه تب سنج كنترل خواهند شد و از ورود افراد با علائم سرماخوردگي اكيداً جلوگيري به عمل خواهد آمد. به همراه داشتن و استفاده از ماسك توسط داوطلبين الزامي است. عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبین موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.

– داوطلبین شرکت کننده در آزمون می بایست حداقل يك ساعت قبل از شروع آزمون در محل دانشكده مربوطه حضور بهم رسانند.

– ساعت شروع آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد.

– داوطلبین می توانند از تاریخ 25 آبان ماه 1400 به بعد از سایت کارت خود را پرینت بگیرند. در صورتی که موفق به گرفتن پرینت نشدند در روز آزمون با ارائه کارت ملی به ایشان کارت ورود به جلسه داده خواهد شد.

لطفاً در ثبت کد ملی خود جهت ثبت نام در آزمون نهایت دقت را نمایید زیرا کد ملی اشتباه به هیچ وجه قابل تصحیح نمی باشد و کارنامه با همان کد ملی ثبت شده صادر می گردد.

همچنین متذکر می گردد داوطلبان گرامی پس از ثبت نام تا 24 ساعت کاری بعد به صفحه شخصی خود مراجعه و در قسمت آزمون های ثبت شده، تأیید ثبت نام خود را ملاحظه نمایند.

در خاتمه مسئولين و عوامل اجرايي مركز اميدوارند با همكاري صميمانه كليه داوطلبين محترم در خصوص رعايت ضوابط و مقررات و بويژه رعايت اصول بهداشتي، امكان هرچه بهتر برگزار شدن آزمون را فراهم آورند.

موفق باشید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا