دانشگاهی

رئیس مرکز سنجش دانشگاه آزاد تغییر کرد/ طباطبایی جایگزین شد

با استعفای طهماسب کاظمی؛

پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی گزارش می دهد:

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی دکتر معصومه طباطبایی را به عنوان «رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی» منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

خواهر گرامی

سرکار خانم دکتر معصومه طباطبایی

با اهدای سلام و تحیات

با عنایت به مراتب تعهد، تجارب و سوابق ارزنده سرکارعالی، به موجب این حکم به عنوان «رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه» منصوب می شوید.

از سرکارعالی انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی و سرمایه های انسانی دانشگاه و تأکید بر خلاقیت های فردی و مدیریت اسلامی، در جهت اعتلای دانشگاه براساس محورهای ذیل اهتمام ورزید:

۱ـ بهبود فرایندهای جذب دانشجو در تمامی مقاطع متناسب با زمان، آمایش سرزمینی و ظرفیت های استانی و واحدها

۲ـ یکپارچه سازی سامانه های پذیرش و آموزش

۳ـ نظارت بر حسن عملکرد سامانه های فارغ التحصیلی، داده های دانش آموختگان و استعلام مدارک

۴ـ تنوع سازی و نظم بخشی بیشتر به نظام آزمون های متمرکز دانشگاه خصوصاً در آزمون زبان دوره دکتری و به کارگیری ظرفیت های موجود در جهت برگزاری آزمون های ملی در حوزه های مختلف

۵ـ طراحی نظام اعتباربخشی و مدرک دهی معتبر به دوره های کوتاه مدت و ارتقای اعتبار این دوره ها در سطح ملی متناسب با نیازهای کشور و آمایش سرزمینی در تعامل با معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی

۶ـ مدیریت ساماندهی نقل و انتقالات دانشجویان متناسب با ظرفیت واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه

۷ـ صیانت از سلامت و شفافیت در نظام سنجش و پذیرش دانشگاه

۸ـ تعامل با معاونت بین الملل در تسهیل فرایندهای جذب دانشجویان غیرایرانی با رعایت استانداردهای جذب دانشجو

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

محمدمهدی طهرانچی

دکتر معصومه طباطبایی پیش از این رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و واحد یزد بوده است.

همچنین دکتر طهرانچی طی نامه ای جداگانه ضمن قبول استعفای دکتر بهروز طهماسب کاظمی، از زحمات و تلاشهای وی در دوران مسئولیت قدردانی کرد که متن این نامه به شرح ذیل است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر بهروز طهماسب کاظمی

با اهدای سلام و تحیات

با توجه به استعفای حضرتعالی ضمن پذیرش به این وسیله از زحمات و تلاشهای آن جناب در دوران مسئولیت «رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه» تقدیر و تشکر می نمایم. بی گمان حضور شما در عالی ترین سطوح مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی منشاء خدمات علمی و فرهنگی ارزشمندی به جامعه دانشگاهی کشور بوده است.

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

محمدمهدی طهرانچی

مراسم معارفه دکتر معصومه طباطبایی به عنوان رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی و تکریم دکتر بهروز طهماسب کاظمی روز شنبه ۶ شهریورماه در شورای معاونان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا