دانشگاهی

دستورالعمل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور اعلام شد

برای نیمسال اول سال تحصیلی؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، نحوه برگزاری آزمون‌های پایان نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشگاه پیام نور اعلام شد؛ آزمون کلیه دروس تخصصی دارای منبع و تاریخ آزمون در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد داخل به صورت حضوری در مراکز/ واحدها برگزار خواهد شد.

آزمون مقطع دکتری به صورت حضوری و توسط مراکز مجری اجرا خواهد شد.

دروس دارای دانشجوی کمتر یا مساوی ۷ نفر در مقطع کارشناسی و دارای دانشجوی کمتر یا مساوی ۳ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و یا دروس مشترک بین دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که دارای دانشجوی کمتر یا مساوی ۷ نفر است، به صورت استاد محور برگزار می‌شود.

آزمون دروس بدون منبع در کلیه مقاطع تحصیلی به عهده استاد خواهد بود. در صورتیکه دروس بدون منبع به صورت استانی یا منطقه‌ای برنامه‌ریزی شده باشد، نحوه برگزاری آزمون با نظر روسای استانی انجام می پذیرد.

آزمون دروس عمومی به صورت آنلاین در سامانه LMS استانی برگزار خواهد شد.

جهت ورود به سامانه LMS استانی (ریلاین)، نام کاربری : شماره دانشجویی و رمز عبور: کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان به همراه aA است. نام کاربری و رمز عبور دانشجویان که در سامانه گلستان فاقد کد ملی هستند، (اتباع) نام کاربری شماره دانشجویی و رمز عبور ۱۰ تا ۱ و a A است.

آزمون‌های دروس عمومی به صورت مجازی و در سامانه LMS استانی (ریلاین) برگزار خواهد شد و آزمون‌های سایر دروس به صورت حضوری است.

تاریخ و ساعت برگزاری آزمون هر یک از دروس عمومی در سراسر کشور به صورت یکپارچه است، تاریخ و ساعت دروس مذکور در کارت آزمون (گزارش ۴۲۸ ) دانشجو نیز اصلاح شده است. آزمون دانشجویان مطابق ساعت اعلام شده بر روی کارت آزمون (گزارش ۴۲۸) است.

نکته: برگزاری آزمون دانشجویان دارای تغییر محل آزمون در سامانه LMS استانی محل تحصیل دانشجو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا