دانشگاهی

دانشگاه خوارزمی شرایط برگزاری کلاسها را اعلام کرد

برای ترم دوم ؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی شرایط برگزاری کلاس‌ها در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به شرح زیر اعلام کرد:

با توجه به نامه شماره ۲۷۹۶۸۴/۲ مورخ ۲۶ دی ۱۴۰۰ معاونت آموزشی وزارت علوم، مصوبات جلسات شورای آموزشی استان، شورای آموزشی دانشگاه و شورای تحصیلات تکمیلی، شرایط برگزاری کلاس‌ها در نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به شرح زیر جهت اطلاع دانشجویان اعلام شد:

۱ – کلیه کلاس‌های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از ابتدای شروع نیمسال دوم (۲۳ بهمن ۱۴۰۰) بصورت حضوری برگزار می‌شود.

دانشجویان که نیاز به استفاده از خوابگاه دارند به اطلاعیه‌های معاونت دانشجویی در این ارتباط که از طریق کانال‌های خبری دانشگاه منتشر خواهد شد دقت کنند، البته لازم به یادآوری است طبق اعلام رسمی دانشگاه در دفترچه آزمون‌های سراسری سازمان سنجش، دانشگاه تعهدی جهت خوابگاه برای رشته / گرایش‌های پذیرفته شده در تهران ندارد.

۲- کلاس‌های عملی مقطع کارشناسی بصورت حضوری و فشرده مطابق اطلاع رسانی دانشکده مربوطه برگزار خواهد شد.

۳- با توجه به عدم تعهد دانشگاه جهت تأمین خوابگاه در تهران و قید این مورد در دفترچه آزمون سراسری، کلاس‌های کارشناسی برخی از گروه‌های آموزشی دانشگاه که در پردیس تهران قرار دارند پس از بررسی دانشکده‌های مربوطه و اطلاع رسانی آنها به دانشجویان بصورت حضوری و یا ترکیبی (حضوری – مجازی) برگزار خواهد شد، که مسلماً از طریق دانشکده به دانشجویان مذکور اطلاع رسانی خواهد شد.

۴- کلیه دانشجویان باید کارت واکسن خود را در سامانه آموزشی گلستان بارگذاری کرده (حداکثر تا زمان انتخاب واحد) و شرط حضور دانشجویان در کلاس‌های حضوری تزریق واکسن و تأیید کارت واکسن آنها توسط کمیته مربوطه در دانشکده است. دانشجویانی که واکسیناسیون را انجام نداده‌اند (به دلیلی بیماری زمینه‌ای و توصیه پزشک، و یا به هر دلیلی اقدام به انجام واکسیناسیون نکرده‌اند) لازم است هر دو هفته یک بار نتیجه منفی آزمایش PCR ارائه، و تاییدیه بهداری دانشگاه را اخذ نمایند، در غیر این صورت حق انتخاب واحد و شرکت در کلاس‌ها را نداشته و باید مرخصی با احتساب در سنوات اخذ نمایند.

۵- در صورتی که برخی از دانشجویان در حین برگزاری کلاس حضوری به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شوند، مطابق برگه استعلاجی پزشک از حضور در دانشگاه پرهیز نموده و پس از منفی شدن جواب PCR و تأیید بهداری دانشگاه امکان حضور خواهد داشت. بدیهی است در صورتی که بازه درمان با ارائه مستندات لازم طولانی شود مساعدت لازم برای حذف درس و یا مرخصی تحصیلی صورت خواهد گرفت.

۶- امید است با همکاری کلیه دانشجویان عزیز، شاهد بازگشایی هر چه بهتر دانشگاه همراه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا