آزمون‌هاورودی دکتری

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه خواجه نصیر اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، دانشگاه خواجه نصیر اعلام کرد: ثبت نام تمام پذیرفته شدگان دکتری این دانشگاه در سال تحصیلی جدید در سه مرحله و به صورت الکترونیکی و حضوری انجام می گیرد. در مرحله ثبت نام الکترونیکی (مرحله اول) لازم است پذیرفته شدگان با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه، اطلاعات فردی و تحصیلی خود را تکمیل نموده و مدارک لازم برای ثبت نام را بارگذاری و در پایان گواهی پذیرش غیرحضوری را چاپ کنند.

در مرحله دوم ثبت نام پذیرفته شدگان فوق بررسی مدارک بارگذاری شده توسط کارشناسان مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیر انجام و تایید مدارک بارگذاری شده حداکثر تا ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ در سیستم گلستان ثبت خواهد شد. در این مرحله دانشجویان باید نسبت به اخذ گواهی پذیرش نهایی الکترونیکی از سیستم گلستان اقدام نمایند.

این گواهی به منزله رفع نواقص مدارک ثبت نامی است و باید تا زمان مراجعه به دانشکده برای پذیرش حضوری نزد دانشجو محفوظ بماند. مراجعه حضوری مرحله سوم است که دانشجویان گرامی باید با در دست داشتن گواهی پذیرش غیرحضوری و گواهی پذیرش نهایی الکترونیکی و اصل مدارک بارگذاری شده در سامانه، شخصا (مراجعه حضوری شخص دانشجو الزامی است) جهت مطابقت و کنترل مدارک ثبت نامی و کنترل نهایی مدارک و دریافت کارت دانشجویی به دانشکده محل تحصیل مراجعه کنند (زمان مراجعه حضوری از طرف آموزش دانشکده‌ها اعلام خواهد شد).

دانشگاه خواجه نصیر تاکید کرد؛ مدارک بارگذاری شده توسط دانشجو، حداکثر تا ۱۹ شهریورماه جاری باید توسط این مدیریت در سیستم گلستان بررسی و تأیید شده باشد؛ بنابراین لازم است پذیرفته شدگان به طور مستمر وضعیت تأیید مدارک خود را در سامانه ثبت نام (سیستم گلستان)، کنترل و نواقص احتمالی را برطرف نمایند.

در صورت عدم رسیدگی دانشجویان به رفع نواقص در سیستم گلستان، مفاد تعهدنامه های که از دانشجویان اخذ می شود، امکان انتخاب واحد وجود نخواهد داشت و استمرار عدم رسیدگی به رفع نواقص مدارک بارگذاری شده می‌تواند منجر به لغو قبولی شود دانشگاه مجاز به حذف واحدهای اخذ شده و لغو قبولی دانشجو خواهد بود.

ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان فوق تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۵ شهریور ادامه دارد.

تمام پذیرفته شدگان آقا که خدمت نظام وظیفه انجام نداده اند و فاقد کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و یا مشغول به خدمت نظام وظیفه هستند (پذیرفته شدگان مشمول) لازم است با مراجعه به پرتال جامع سازمان وظیفه عمومی ناجا نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی جدید حداکثر تا تاریخ ۲۰ مهر اقدام کنند.

پذیرفته شدگان لازم است پس از انجام ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) و تایید مدارک در سیستم گلستان، نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند. جهت اطلاع از زمان و روند انتخاب واحد لازم است به سایت دانشکده‌های مربوطه مراجعه و طبق اطلاعیه‌های اعلام شده نسبت به اخذ واحدهای درسی خود اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا