دانشگاهی

ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد فردا به پایان می‌رسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، متقاضیان بدون آزمون ویژه استعداد‌های درخشان مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند تا ساعت ۲۴ فردا دوشنبه ۵ اردیبهشت ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بر این اساس، داوطلبین با مراجعه به سامانه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعداد‌های درخشان مقطع دکتری تخصصی ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته/ محل‌های درخواستی اقدام کنند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

ثبت‌نام پذیرش آزمون ویژه استعداد‌های درخشان مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی از روز پنجشنبه ۲۵ فروردین‌ماه آغاز شده بود.

همچنین، ثبت‌نام متقاضیان آزمون اختصاصی واحد‌های ارس، کیش و امارات ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی که از پنج شنبه ۲۵ فروردین آغاز شده بود نیز فردا دوشنبه ۵ اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد.

ثبت‌نام این متقاضیان نیز صرفاً از طریق سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به آدرس www.azmoon.org انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا