دانشگاهی

تمدید ثبت نام مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران،  بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه پیام نور، نتایج پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان دوره دکتری سال ۱۴۰۳ از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ از طریق آدرس اینترنتی زیر قابل مشاهده می‌باشد.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به لینک بالا نسبت به دریافت نتیجه اقدام نمایند.

زمان و نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری استعداد درخشان دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳

مصاحبه علمی معرفی شدگان به مصاحبه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دکتری دانشگاه پیام نور در سال ۱۴۰۳ به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

معرفی شدگان از سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ لغایت جمعه ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ جهت ثبت نام به سامانه مصاحبه علمی دکتری به آدرس اینترنتی: https://reg.pnu.ac.ir/forms/authenticateuser/main.htm مراجعه نموده و نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام نمایند:

معرفی شدگان گرامی با ورود به سامانه ثبت نام مصاحبه، با همان نام کاربری و کلمه عبور هنگام ثبت نام اولیه، نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

– ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ضروری و عدم ثبت نام به معنای انصراف تلقی خواهد شد.

تمدید مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری بدون کنکور پیام نور ۱۴۰۳

مهلت ثبت نام در سامانه مصاحبه ویژه معرفی شدگان به مصاحبه علمی آزمون ورودی دوره دکتری (P.h.D) نیمه متمرکز و معرفی شدگان دعوت به مصاحبه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان مقطع دکتری دانشگاه پیام نور تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی در اطلاعیه سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور آمده است:

با توجه به درخواست‌های مکرر داوطلبان، مهلت ثبت نام تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ تمدید می‌گردد.

لذا ضروری است داوطلبینی که تاکنون موفق به انجام ثبت نام نشده اند، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شایان ذکر است این فرصت به جهت مساعدت با داوطلبان در نظر گرفته شده است و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

– معرفی شدگان گرامی با ورود به سامانه ثبت نام مصاحبه، با نام کاربری ۰۳۳۰۰ + شماره پرونده (مثال: ۰۳۳۰۰۱۱۱۱۱۱) و کلمه عبور کدملی، نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

– ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ضروری و عدم ثبت نام به معنای انصراف از شرکت در مرحله دوم آزمون (مصاحبه) می‌باشد.

مدارک مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳

تصاویر مدارک مورد نیاز که در سامانه قابل بارگذاری است، به شرح ذیل اعلام می‌شود:

– تصویرصفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال صفحه توضیحات الزامی است.)

– تصویرکارت ملی.

– عکس پرسنلی جدید.

– مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه مدرک کاردانی و کارشناسی با «قید معدل» یا ریز نمرات دارای معدل می‌باشند.)

تبصره ۱: در صورتی‌که مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات یا گواهی معدل ممهور به مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی می‌باشد؛ درغیر اینصورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی‌باشد.

تبصره ۲: متقاضیانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند، می‌بایست گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک با الزام درج معدل و تاریخ فارغ التحصیلی را بارگذاری نمایند.

– تصویر کارت پایان خدمت و یا گواهی وضعیت نظام وظیفه عمومی ویژه برادران.

– مدارک پژوهشی اعم از صفحه مشخصات پایان نامه کارشناسی ارشد، صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب چاپ شده.

– مدارک مربوط به آزمونهای زبان انگلیسی (با اعتبار حداقل ۲ سال) در صورت وجود، مانند:
MSRT (MCHE), IELTS Equivalent, TOEFL IBT, TOEFL Computer and TOEFL PAPER + TOLIMO

– ضروری است داوطلبان با انتخاب درگاه پرداخت نسبت به واریز مبلغ ۳/۵۰۰/۰۰۰ ریال (معادل سیصد و پنجاه هزار تومان) هزینه مصاحبه اقدام نمایند.

– در پایان لازم است داوطلبان پس از بررسی دقیق مراحل ثبت نام و واریز هزینه مصاحبه، نسبت به بارگذاری کامل مدارک اطمینان حاصل نمایند.

تذکرات مهم:

۱- با توجه به شرایط خاص و زمان محدود برای انجام مصاحبه اکیداً توصیه می‌شود داوطلبان گرامی در روز و ساعت اعلام شده از طرف مرکز مجری، آمادگی لازم برای حضور در جلسه را داشته باشند تا از همپوشانی با مصاحبه‌های بعدی جلوگیری بعمل آید.

۲- داوطلب لازم است یک ساعت قبل از شروع جلسه مصاحبه در محل برگزاری حضور داشته باشد تا قبل از شروع جلسه، هماهنگی‌های لازم توسط کارشناسان مربوطه صورت پذیرد. حضور در ساعات دیگر باعث اختلال در نظم و عدم تمرکز تیم اجرایی خواهد بود.

۳- از آنجائیکه در زمان مصاحبه ممکن است اساتید نیاز به ارائه مدارکی از سوی داوطلب داشته باشند، همراه داشتن اصل کلیه مدارک پژوهشی و آموزشی بارگذاری شده در سامانه در زمان مصاحبه الزامی است.

۴- در صورت احراز هرگونه مطالب خلاف واقع در مدرک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله‌ای از پذیرش و یا تحصیل از ادامه تحصیل وی جلوگیری و پیگیری قانونی بعمل خواهد آمد.

** یادآور می‌شود پذیرش داوطلب منوط به ثبت نام در سامانه مصاحبه بوده و در روز مقرر صرفاً از افرادی مصاحبه بعمل خواهد آمد که مدارک خود را قبلا بارگذاری نموده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا