UTEPTآزمون‌ها

برگزاری آزمون زبان دانشگاه تهران (UTEPT) در بهمن ۱۴۰۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، بر اساس اعلام مرکز برگزاری این آزمون، آزمون زبان دانشگاه تهران به صورت حضوری با رعایت کلیه اصول بهداشتی و بویژه فاصله گذاری اجتماعی در محل دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران با لحاظ نمودن موارد ذیل برگزار می‌گردد:

– آزمون در روز پنجشنبه مورخ 14 بهمن ماه 1400 برگزار خواهد شد.

 ثبت نام آزمون از امروز سه شنبه 28 دی ماه 1400 آغاز و در ساعت 12 شب روز یکشنبه 3 بهمن ماه 1400 پایان خواهد یافت. نتیجه این آزمون روز پنجشنبه 28 بهمن ماه 1400 اعلام خواهد شد.

– آزمون صرفاً با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران نیز رسیده است، برگزار خواهد شد. کلیه داوطلبین محترم هنگام ورود با دستگاه تب سنج کنترل خواهند شد و از ورود افراد با علائم سرماخوردگی اکیداً جلوگیری به عمل خواهد آمد. به همراه داشتن و استفاده از ماسک توسط داوطلبین الزامی است. عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبین موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.

– داوطلبین شرکت کننده در آزمون می بایست حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل دانشکده مربوطه حضور بهم رسانند.

– ساعت شروع آزمون در صبح و یا بعدازظهر متعاقباً اعلام خواهد شد.

– داوطلبین می توانند از تاریخ سه شنبه 5 بهمن ماه 1400 تا جمعه 8 بهمن ماه 1400 از سایت کارت خود را پرینت بگیرند. همچنین می توانند از تاریخ شنبه 9 بهمن ماه 1400 تا دوشنبه 11 بهمن ماه 1400 جهت رفع نقص و اشکالات کارت ورود به جلسه آزمون از طریق ایمیل مرکز آزمون [email protected] اقدام نمایند. در صورتی که ثبت نام کرده و موفق به گرفتن پرینت نشدند در روز آزمون با ارائه کارت ملی به ایشان کارت ورود به جلسه داده خواهد شد.

در خاتمه مسئولین و عوامل اجرایی مرکز امیدوارند با همکاری صمیمانه کلیه داوطلبین محترم در خصوص رعایت ضوابط و مقررات و بویژه رعایت اصول بهداشتی، امکان هرچه بهتر برگزار شدن آزمون را فراهم آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا