دانشگاهی

انتشار اطلاعیه مصاحبه دکتری دانشگاه دامغان ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، به اطلاع متقاضیانی که کد رشته محل دانشگاه دامغان را در فرم انتخاب رشته درج نموده و حدالنصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه صادره سازمان سنجش کسب کرده‌اند میرساند، جهت انجام فرایند مصاحبه لازم است مراحل زیر را طی نموده و مدارک مورد نیاز و… تهیه نموده و سپس مدارک و مستندات مربوطه را در سامانه بارگزاری نماید.

شرایط پذیرش دکتری دانشگاه دامغان ۱۴۰۳

الف ) شرایط عمومی

۱- دارا بودن صلاحیت عمومی

۲- نداشتن منع قانونی برای ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد

ب ) شرایط اختصاصی (احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (۱) و (۲) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۳ الزامی است)

دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) که مورد تاًیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی یا شورای عالی انقلاب فرهنگی باشد.

تبصره (۱): دانشجویان کارشناسی ارشد فعلی دانشگاه ها، با ارائه گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ می‌توانند در آزمون شرکت نمایند.

تبصره (۲): دارندگان مدرک معادل دوره کارشناسی ارشد در صورتی می‌توانند در آزمون شرکت نمایند که مشمول آیین نامه ابلاغی شماره ۲/۷۷۶۳۳ مورخ ۹۲/۰۵/۲۸ معاونت آموزشی وزارت متبوع باشند.

تبصره (۳): رشته امتحانی انتخابی داوطلبان می‌بایست (مطابق ستون مربوط به رشته‌های مرتبط، جدول رشته‌ها و مواد امتحانی آزمون (جداول شماره ۳ تا ۹ دفترچه راهنمای ثبت نام) ) متناسب با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد آنان باشد.

شرکت در آزمون متمرکز (برگزار شده توسط سازمان سنجش) و دارا بودن حدنصاب امتیاز قابل قبول دانشگاه از آن آزمون

ثبت نام در سامانه آزمون دکتری دانشگاه دامغان به شرح مندرج در بند ۳ اطلاعیه و شرکت در جلسه ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری، مصاحبه علمی و سنجش علمی

توضیح ۱: اسامی پذیرفته شدگان نهایی با احتساب ۵۰ درصد نمره آزمون متمرکز و ۵۰ درصد نمره ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری، مصاحبه علمی و سنجش علمی (مرحله دوم)، در صورت احراز حدنصاب نمره نهایی سنجش، تایید صلاحیت عمومی و براساس اولویت انتخابی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

توضیح ۲: حدنصاب نمرات مرحله دوم به تفکیک کد رشته محل، توسط کمیته‌های تخصصی آزمون تعیین خواهد شد.

توضیح ۳: ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری، مصاحبه علمی و سنجش علمی (مرحله دوم) شامل ۲۰ امتیاز آموزشی، پژوهشی و فناوری و ۳۰ امتیاز مصاحبه علمی و سنجش علمی است.

نحوه تکمیل پرونده مصاحبه دکتری دانشگاه دامغان

برای تکمیل پرونده داوطلبان شرکت در مرحله دوم پذیرش دکتری ۱۱ فقره مدرک مورد نیاز است.

با ورود به بخش داوطلبان می‌توانید به پرونده الکترونیکی خود دسترسی یابید. در این بخش پرونده الکترونیکی داوطلب، مدارک مورد نیاز در یک جدول درج گردیده که به ترتیب شامل موارد زیر می‌شود.

۱- انتخاب رشته و پرداخت الکترونیکی مبلغ ثبت نام
در این بخش شما به کد رشته محل‌های معرفی شده از سوی سازمان سنجش دسترسی دارید. کد رشته مورد نظر را انتخاب نموده سپس ذخیره و تأیید نمایید. در صورت اطمینان از رشته گرایش‌های انتخاب شده، با ورود به فرم پرداخت هزینه شرکت در مصاحبه، نسبت به پرداخت مبلغ ۱۱۵۰۰۰ یکصد و پانزده هزار تومان بابت شرکت در مصاحبه هر رشته گرایش اقدام نمایید.

اگر در بیش از یک کد رشته محل معرفی شده باشید، می‌توانید چند کد رشته را انتخاب نمایید ولی برای هر کد رشته بایستی مبلغ جداگانه واریز شود. برای کد رشته محل‌هایی که دارای گرایش مشابه هستند و فقط نوع دوره (روزانه – شبانه – پردیس) آن‌ها متفاوت است، یک پرداخت انجام شود.

۲- تکمیل مشخصات و ارسال مدارک شناسایی

آن بخش از اطلاعات این فرم که تکمیل نشده را تکمیل نموده و تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه که به صورت فایل JPG تهیه کرده‌اید را ارسال نمایید.

۳- سوابق تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد

در این بخش اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی خود را تکمیل نموده و تصویر مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را ارسال نمایید.

– لازم است داوطلبان درصورت نداشتن اصل مدرک فراغت از تحصیل (با ذکر معدل) برای هر یک از مقاطع تحصیلی، فرم مدرک و معدل را تکمیل و پس از تایید توسط دانشگاه محل تحصیل، ضمن ارسال الکترونیکی، در روز مصاحبه ارائه نمایند.

– داوطلبانی که براساس تعاریف مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون، دانشجوی سال آخر محسوب شده و پس از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده‌اند می‌بایست معدل تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ را نیز در قسمت اول این فرم را به طور دقیق تکمیل نمایند.

– دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد که حداکثر تا پایان شهریور ۱۴۰۳ فارغ التحصیل می‌شوند، لازم است قسمت دوم فرم مذکور را تکمیل و پس از تأیید موسسه آموزش عالی خود، تصویر اسکن شده آن را در بخش مدرک کارشناسی ارشد ضمیمه نمایند.

دانلود فرم گواهی مدرک و معدل

۴- مقالات ارائه شده در نشریات معتبر علمی

چنانچه مقالاتی در نشریات معتبر علمی به چاپ رسانده‌اید، مشخصات مقاله و اصل فایل مقاله را در بخش مربوطه ضمیمه نمایید.

۵- مقالات ارائه شده در همایش‌های معتبر علمی داخلی و بین المللی

چنانچه مقالاتی در همایش‌های معتبر علمی ارائه نموده اید، مشخصات مقاله و اصل فایل مقاله و گواهی ارایه آن را در بخش مربوطه ضمیمه نمایید.

۶- کتاب

اگر در تألیف و ترجمه کتاب چاپ شده همکاری داشته‌اید، مشخصات کتاب را در بخش مربوطه ذخیره نمایید.

۷- اختراع

اگر اختراع ثبت شده‌ای در نهادها و سازمان‌های معتبر داخلی و خارجی داشته‌اید، مشخصات اختراع را در بخش مربوطه ثبت نموده و تصویر فایل گواهی ثبت اختراع را ضمیمه نمایید.

۸- کسب عنوان یا مقام برتر در جشنواره‌های علمی معتبر ملی و بین المللی

اگر در جشنواره‌های علمی معتبر داخلی و خارجی نظیر جشنواره خوارزمی، جشنواره فارابی و… موفق به کسب عنوان یا مقام برتر شده‌اید، مشخصات آن را ثبت نموده و تصویر فایل گواهی آن را ارسال نمایید.

۹- پایان نامه کارشناسی ارشد

مشخصات مربوط به پایان نامه کارشاسی ارشد خود را ثبت نموده و فایل تصویر صورتجلسه دفاع را ضمیمه نمایید.

۱۰ – کسب عنوان در المپیادهای علمی

اگر در المپیادهای علمی دانشجویی موفق به کسب مقام برتر شده‌اید، مشخصات آن را ثبت نموده و فایل تصویر گواهی آن را ضمیمه نمایید.

۱۱- مدرک زبان انگلیسی

اگر در یکی از آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی شرکت نموده‌اید و نمره حدنصاب را کسب کرده‌اید، مشخصات آن را به همراه تصویر کارنامه ارسال نمایید.

*موارد ۱ تا ۳ الزامی است و موارد ۴ تا ۱۱ در صورتی که داوطلبان دارای مدرک می‌باشند، نسبت به ثبت اطلاعات اقدام نمایند. به رکوردهایی که مشخصات ناقص داشته یا فاقد مدرک مورد نیاز باشد، رسیدگی نخواهد شد.

تذکر مهم: اصل مدارکی که از طریق این سامانه ارسال شده و اطلاعات آن ثبت شده است، بایستی در زمان مصاحبه همراه داوطلب بوده و جهت بررسی تحویل گروه مصاحبه کننده گردد.

مدارک مصاحبه دکتری ۱۴۰۳ دانشگاه دامغان

۱. اصل مدرک کارشناسی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) به همراه ریز نمرات مقطع مربوطه

تبصره- دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی خود را نیز ارائه نمایند

۲. اصل مدرک کارشناسی ارشد (گواهینامه موقت یا دانشنامه) به همراه ریز نمرات مقطع مربوطه

تبصره- آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی سال آخر می‌باشند و فارغ التحصیل نشده‌اند لازم است فرم سازمان سنجش که معدل آنان را تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ مشخص می‌کند پس از مهر و امضا دانشگاه محل تحصیل همراه خود داشته باشند.

۳. اصل شناسنامه و کارت ملی

۴. عکس ۳*۴ جدید

۵. مدرک نظام وظیفه (مخصوص آقایان)

۶. پرینت کارنامه مرحله اول سازمان سنجش

۷. اصل مدرک زبان (در صورت داشتن مدرک)

۸. توصیه نامه استاد راهنما و ۲ نفر از اساتید دوره کارشناسی ارشد که دروسی با آنان گذرانده‌اید

۹. اصل گواهی دانشگاه محل خدمت مربیانی که از سهمیه مربی استفاده نموده‌اند

۱۰. اصل تمامی مستندات آموزشی و پژوهشی که در سامانه بارگزاری نموده اید.

زمان ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه دامغان ۱۴۰۳

تاریخ شروع ثبت نام برای داوطلبان شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری: ۱۴۰۳/۰۳/۱۴

آخرین مهلت برای تکمیل پرونده الکترونیکی و ارسال درخواست: سه روز قبل از اولین تاریخ مصاحبه درج شده در جدول هر گرایش

 نکات مهم

۱- مقررات وظیفه عمومی برای متقاضیان به شرح بند ۶ دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری سال ۱۴۰۳ سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد.

۲- تحصیل در دوره دکتری تمام وقت است و پذیرفته شدگان ملزم به رعایت قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص ادامه تحصیل می‌باشند.

۳-الف- بیست و پنج درصد از ظرفیت پذیرش در هر کد رشته محل به رزمندگان و ایثارگران، به شرط کسب حدنصاب نمره علمی (در سهمیه رزمندگان حداقل ۸۰ درصد و در سهمیه ایثارگران حداقل ۷۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هریک از مراحل آزمون) اختصاص می‌یابد.

۳-ب- پنج درصد از ظرفیت پذیرش در هر کد رشته محل نیز به جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسر و فرزندان آنان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه به شرط کسب حدنصاب علمی (حداقل ۷۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر یک از مراحل آزمون) اختصاص می‌بابد.

۳-پ- خالی مانده سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران ابتدا به مشمولین سهمیه ۵ درصدی ایثارگران تخصیص یافته و اگر بازهم این ظرفیت خالی بماند، باقیمانده آن به داوطلبان سهمیه آزاد اختصاص می‌یابد.

۴- ده درصد ظرفیت اعلام شده مازاد بر ظرفیت (حداقل یک نفر) در هر کد رشته محل برای مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به شرط کسب حداقل ۸۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر یک از مراحل آزمون اختصاص می‌یابد. ارائه اصل حکم کارگزینی برای استفاده از سهمیه الزامی است.

۵- جلسه بررسی ارزیابی آموزشی، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش علمی برای هر داوطلب صرفا یک بار برگزار می‌شود وعدم شرکت داوطلبان در تاریخ تعیین شده، به منزله انصراف آنان از ادامه تحصیل در دانشگاه دامغان تلقی می‌شود.

۶- داوطلبان جهت شرکت در جلسه مصاحبه ضروری است اصل شناسنامه، کارت ملی، تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۳، اصل مدارک کارشناسی (و کاردانی در صورت وجود) و کارشناسی ارشد، تصویر ریزنمرات تمامی مقاطع تحصیلی، اصل مدارک پژوهشی، کارت ورود به جلسه مصاحبه و تمامی مستندات بارگزاری شده در سامانه را ارائه نمایند.

تبصره: برای کسب امتیازات مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی، ارائه مستندات از قبیل توصیه نامه علمی از حداقل دو تن از استادان زمان تحصیل، سوابق تدریس، طرح‌های پژوهشی انجام شده، مقالات چاپ یا پذیرش شده و نیز شرح مختصری از زمینه تحقیقاتی مورد علاقه با توجه به سوابق پژوهشی، مدرک زبان و … ضروری است.

۷- شاغلان خدمت در سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی در صورت قبولی در آزمون، می‌بایست موافقت کتبی و بدون قید و شرط با ادامه تحصیل را از سازمان متبوع خود اخذ و به هنگام ثبت نام ارائه نمایند.

تذکر: پذیرش نهایی و قطعی پذیرفته شدگان در مرحله ارزیابی تخصصی، منوط به تایید صلاحیت عمومی از طرف دبیرخانه گزینش دانشجو سازمان سنجش خواهد بود.

زمان مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه دامغان ۱۴۰۳

زمانبندی برگزاری مصاحبه کنکور دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ دانشگاه دامغان به شرح جدول زیر است:

تاریخ برگزاری مصاحبه: مطابق کارت ورود به جلسه مصاحبه

توجه فرمایید تاریخ و زمان دقیق نوبت مصاحبه خود را تنها از طریق کارت ورود به جلسه مصاحبه مشاهده نمایید.

ردیفکد رشتهنام رشتهگرایشدانشکدهگروه آموزشیدورهتاریخ مصاحبه
13535علوم کامپیوترمحاسبات علمیریاضی و علوم کامپیوترعلوم کامپیوترروزانه1403/04/04
22899شیمیمعدنیشیمیشیمی محض و معدنیروزانه1403/04/17-1403/04/18
32684شیمیفیزیکشیمیشیمی فناوری اطلاعات و شیمی فیزیکروزانه1403/04/12-1403/04/11-1403/04/16
42836شیمیآلیشیمیشیمی محیط زیست و آلیروزانه1403/04/02-1403/04/03
53379فیزیکماده چگالفیزیکفیزیک ماده چگالروزانه1403/03/20-1403/03/21-1403/03/26
63432فیزیکهسته ایفیزیکفیزیک هسته ای و ذرات بنیادیروزانه1403/03/23-1403/03/22-1403/03/026
73505نانو فیزیکنانو ساختارهافیزیکنانو فیزیکروزانه1403/03/23-1403/03/22-1403/03/027
82992زیست شناسیفیزیولوژی جانوریزیست شناسیزیست شناسی جانوریروزانه1403/04/19-1403/04/17

نحوه ارزیابی تخصصی در مرحله دوم آزمون دکتری

اسامی پذیرفته شدگان نهایی با احتساب ۵۰٪ نمره آزمون متمرکز و ۵۰٪ نمره ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری، مصاحبه علمی و سنجش علمی (مرحله دوم)، در صورت احراز حدنصاب نمره مرحله دوم آزمون، تایید صلاحیت عمومی و براساس اولویت انتخابی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

نحوه محاسبه امتیاز سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری

۲۰ امتیاز ارزیابی تخصصی بر اساس امتیاز آموزشی و پژوهشی داوطلب مطابق جدول زیر می‌باشد. داوطلب محترم برای کسب امتیاز از این بخش، لازم است مدارک و مستندات آموزشی و پژوهشی خود را در این سامانه به صورت دقیق و کامل ثبت نموده تا مورد ارزیابی گروه‌های آموزشی قرار گیرد.

جدول نحوه محاسبه امتیاز آموزشی و پژوهشی (حداکثر ۲۰ امتیاز)

ردیفنوع فعالیت / مورد/ شاخص ارزیابیحداکثر امتیازنحوه ارزیابیامتیاز مکتسبه
۱مقالات علمی – پژوهشی(داخلی و خارجی)مرتبط با رشته  تحصیلی۱۰مطابق با آئین نامه ارتقاء 
۲مقالات علمی – ترویجی مرتبط  با رشته تحصیلی۲مطابق با آئین نامه ارتقاء
۳مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر(داخلی یا خارجی)۶مطابق با آئین نامه ارتقاء
۴گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران۴مطابق با آئین نامه ارتقاء
۵برگزیدگی در جشنواره های علمی معتبر۳مطابق با آئین نامه ارتقاء
۲تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی۲مطابق با آئین نامه ارتقاء

 

۳معدل و کیفیت دانشگاه محل تحصیل و طول دوره تحصیل۴ 

معدل دوره کارشناسی

تا ۱.۵ امتیاز

روش محاسبه:

الف) امتیاز معدل کارشناسی₌ ۰.۲۵×(۱۴-معدل کارشناسی)

ب) امتیاز اکتسابی₌ (امتیاز معدل کارشناسی از بند الف) × (ضریب کیفیت محل تحصیل به تشخیص کمیته مصاحبه کننده)

 

کیفیّت دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی

تا ۱ امتیاز

(به تشخیص کمیته مصاحبه کننده)

 

 معدل دوره کارشناسی ارشد

تا  ۱ امتیاز

الف) امتیاز معدل کارشناسی ارشد₌ ۰.۳۴ × (۱۷-معدل کل کارشناسی ارشد)

ب) امتیاز اکتسابی₌ (امتیاز معدل کارشناسی ارشد از بند الف) × ( ضریب کیفیت محل تحصیل به تشخیص کمیته مصاحبه کننده)

 

کیفیت دانشگاه محل تحصیل دوره­ ی کارشناسی ارشد

تا ۱ امتیاز

(به تشخیص کمیته مصاحبه کننده)

 

طول مدت تحصیل در دوره کارشناسی

تا ۵/۰ امتیاز

– طول دوره تا ۸ نیمسال: ۰.۵ امتیاز

– طول دوره بیش از ۸ نیمسال: امتیاز تعلق نمی گیرد.

 

 طول مدت تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته

تا ۰.۵ امتیاز

– طول دوره تا ۴ نیمسال: ۰.۵ امتیاز

– طول دوره ۵ نیمسال: ۰.۲۵ امتیاز

– طول دوره بیش از ۵ نیمسال: امتیازی تعلق نمی گیرد.

 
۴برگزیدگان المپیادهای علمی – دانشجویی۲برگزیدگان المپیاد دانشجویی(کشوری) – تا سقف ۲ امتیاز

برگزیدگان المپیاد دانشجویی(منطقه‌ای) – تا سقف ۱ امتیاز

 
مدرک زبان معتبر۴ مطابق با جدول همترازی نمرات آزمون های ملی و بین المللی زبان انگلیسی
سایر موارد مورد نظر دانشگاه۳ موارد مندرج در مواد ۲ و ۳ آیین نامه ارتقاء و سایر موارد مد نظر کمیته مصاحبه کننده (مانند: طرح پژوهشی، شرکت در کارگاه های مرتبط، سابقه تدریس، کیفیت پایان نامه و…….)
 جمعحداکثر ۲۰  

* در مقالات مستخرج از پایان‌نامه باید حداقل نام دانشجو و استاد راهنما آورده شده باشد.

جدول نحوه محاسبه امتیاز مصاحبه علمی و سنجش علمی طبق نظر کمیته مصاحبه کننده (حداکثر ۳۰ امتیاز)

نوع فعالیتحداکثر امتیازامتیاز مکتسبه
تسلّط در تجزیه و تحلیل مسائل علمی و پاسخ­گویی به سؤالات۲۰

 

 
توانمندی داوطلب برای انجام پژوهش در مقطع دکتری
شخصیت، متانت و نحوه ­ی تعامل علمی
توانایی فن بیان و انتقال مطالب
همراستایی زمینه­ ی پژوهشی مورد علاقه­ ی داوطلب با اولویت­های علمی اعضای گروه۱۰
جمع امتیازات مصاحبه۳۰

 نحوه محاسبه امتیاز زبان انگلیسی 

داوطلبانی که حداکثر در طی دو سال گذشته در یکی از آزمون‌های زبان انگلیسی مطابق جدول ۳ شرکت نموده و موفق به کسب مدرک شده با نمره مندرج در جدول ۳ شده‌اند، در صورت ثبت اطلاعات و ارسال مدرک در پرونده الکترونیکی از امتیاز آن در بخش ارزیابی آموزشی برخوردار می‌شوند.

جدول همترازی نمرات آزمون های ملی و بین المللی زبان انگلیسی

      DUETMSRT (MCHE)IELTS AcademicTOEFL (IBT)TOEFL (CBT)TOEFL (PBT) + TOLIMOامتیاز دانشگاه
100-85100-858=>120-115300-275677-6371
79-7579-755/7109-102269-253636-6070.875
74-7074-707101-94252-240606-5870.75
69-6569-655/693-79239-213586-5500.625
64-6064-60678-60212-168549-4950.5
59-5559-555/559-46167-137494-4500.375
54-5054-50545-35136-108449-4200.25
49-4549-455/434-29107-93419-3930.125

 جدول امتیاز جشنواره ­های علمی معتبر

جشنوارهنام جشنوارهملاحظات
درجه­ ی ۱جشنواره ­ی خوارزمی 
جشنواره ­ی جوان خوارزمی 
جشنواره­ ی فارابی 
جشنواره ­ی رازی 
درجه ­ی ۲جشنواره­ ی حرکتدر زمینه ­ی کارآفرینی و خلاقیت­های فردی
جشنواره­ ی کارآفرینان برتردر زمینه ­ی کارآفرینی و خلاقیت­های فردی
جشنواره ­ی شکوفادر زمینه ­ی فناوری اطلاعات

نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه دامغان

داوطلبانی که در سامانه سازمان سنجش انتخاب رشته نموده‌اند و در یک یا چند کد رشته محل دانشگاه دامغان انتخاب نموه‌اند، می‌توانند وارد سامانه ثبت نام تحصیلات تکمیلی دانشگاه شده و نسبت به تکمیل پرونده و ثبت نام اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام در ۵ مرحله و به صورت زیر انجام می‌شود:

۱- از قسمت (( ورود داوطلبان به سامانه) ) در منوی سمت راست می‌توانید وارد صفحه ورود داوطلبان به سامانه شده و با کد ملی و شماره پرونده سازمان سنجش (کد هفت رقمی) یا شماره داوطلبی (کد شش رقمی) به این سامانه ورود پیدا کنید.

۲- پس از ورود به سامانه نسبت به انتخاب کد رشته محل مورد نظر اقدام نمایید.

۳- نسبت به پرداخت مبلغ هزینه ثبت نام اقدام نمایید.

۴- نسبت به تکمیل پرونده الکترونیکی اقدام شود.

۵- پرونده الکترونیکی را جهت بررسی و ارزیابی گروه‌های آموزشی تأیید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا