دانشگاهی

انتشار اطلاعیه دانشگاه آزاد در خصوص زمان مصاحبه جاماندگان مصاحبه دکتری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، متن اطلاعیه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص تاریخ، محل و زمان مصاحبه با تاخیر دوره دکتری تخصصی و دوره دکتری بدون آزمون سال ۱۴۰۲ و تکمیل ظرفیت دکتری واحدهای بین الملل ۱۴۰۱ به شرح زیر است:

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعدادهای درخشان که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه باتاخیر اقدام نموده‌اند و همچنین متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون اختصاصی دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ واحدهای ارس، کیش و امارات که جهت مصاحبه با تاخیر ثبت نام کرده‌اند، می‌رساند از امروز چهارشنبه ۱۸ مرداد با مراجعه به پایگاه اینترنتی https://ssp.iau.ir نسبت به دریافت تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود اقدام نمایند.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی لازم است با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته و کد ملی نسبت به دریافت اطلاعات تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود اقدام نمایند.

همچنین داوطلبان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان و مرحله تکمیل ظرفیت آزمون اختصاصی دکتری تخصصی واحدهای ارس، کیش و امارات می‌توانند با وارد نمودن کد ملی، شماره شناسنامه و سال تولد خود اطلاعات تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود را دریافت نمایند.

داوطلبانی که در بیش از یک رشته به منظور مصاحبه ثبت نام نموده‌اند اطلاعات مربوط به تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود را در پایگاه اینترنتی مذکور به طور همزمان مشاهده خواهند کرد.

همچنین به داوطلبان توصیه میشود به نکات ذیل دقت نمایند:

۱- حضور در تاریخ و زمان اعلام شده در محل مصاحبه الزامی و عدم حضور در زمان مقرر به منزله انصراف می‌باشد.

۲- در زمان حضور در جلسه مصاحبه لازم است اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار را همراه داشته باشند.

۳- همراه داشتن فرم تکمیل شده سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی به انضمام کلیه مستندات پژوهشی و آموزشی مربوطه در زمان حضور در جلسه مصاحبه الزامی می‌باشد.

  • فرم مذکور لازم است در جلسه مصاحبه تحویل گروه تخصصی مربوطه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا