دانشگاهی

امروز آخرین مهلت ثبت نام دانشجویان خوابگاهی دانشگاه امیرکبیر

برای حضور در امتحانات پایانی؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، دانشگاه امیرکبیر اعلام کرد بازه‌ اسکان فاز دهم خوابگاه‌های این دانشگاه از اول دی تا ۱۵ بهمن است و متقاضیان برای اسکان در خوابگاه‌های دانشگاه امیرکبیر می‌توانند تا پایان امروز ۵ دی ۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دانشجویان مشمول فاز دهم در دو دسته قرار می گیرند: دانشجویان مشمول امتحان که باید طبق زمان اعلام شده در سامانه سماد ثبت نام کنند، لازم به ذکر است اسکان این دسته از دانشجویان صرفا یک هفته قبل از زمان شروع امتحان ممکن است. دسته دوم دانشجویان مشمول پژوهشی می‌شود.

براساس اعلام دانشگاه امیرکبیر فرایند ثبت نام همانند فازهای قبل از طریق پرتال آموزشی صورت می‌پذیرد. همچنین دانشجویان دسته پژوهشی که به طور همزمان شامل دسته امتحانات هم میشوند، صرفا از طریق پرتال آموزشی اقدام به ثبت نام نمایند و نیازی به ثبت درخواست در سامانه سماد ندارند.

همه دانشجویان متقاضی (اعم از ساکنین فعلی فاز نهم و دانشجویان غیرساکن) باید برای فاز دهم ثبت نام کنند و پس از تاریخ مقرر، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تمامی دانشجویان ورودی ۹۷ ارشد، ورودی ۹۵ و به قبل کارشناسی و ورودی ۹۳ دکتری و به قبل امکان استفاده از خوابگاه را به علت اتمام سنوات مجاز خوابگاهی در این فاز (دهم) نخواهند داشت.

در موارد خاص نظیر دفاع از پایان‌نامه، انجام تست آزمایشگاهی، آزمون جامع و … با تایید استاد راهنما و در صورت وجود ظرفیت حداکثر به مدت ده روز در فاز دهم خوابگاه امکان سکونت وجود دارد.

تمامی دانشجویان، پس از تایید اسکان توسط اداره امور خوابگاه‌ها و اخذ تاییدیه سلامت از مرکز بهداشت فقط و فقط در روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۵ امکان دریافت مجوز ورود به خوابگاه را دارند. ورود به خوابگاه منوط به تزریق دو دز واکسن خواهد بود. (ارائه کارت الکترونیک واکسیناسیون صادر شده از سوی وزارت بهداشت الزامی است.)

بر این اساس پذیرش مهمان در خوابگاه‌ها و نیز مهمانسراها تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.

دانشجویان از تاریخ دفاع خود، حداکثر به مدت ۱۵ روز به منظور انجام امور فارغ‌التحصیلی فرصت اسکان خواهند داشت. پس از این تاریخ چنانچه دانشجو اقدام به تخلیه خوابگاه ننماید، هزینه اسکان به صورت روزشمار و آزاد خواهد بود و بایستی فورا خوابگاه را ترک نماید.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در ترم جاری امتحان دارند باید از طریق ثبت نام در سامانه سماد اقدام نمایند و بعد از تطبیق با لیست آموزش در ساعات اداری ۸ تا ۱۵ به دفتر خدمات دانشجویی مراجعه نمایند و اسکان این دسته از دانشجویان صرفا یک هفته قبل از زمان شروع امتحان ممکن می‌باشد و زودتر از این زمان برای اسکان مراجعه کنند.

دانشجویان کارشناسی ۹۶ که پروژه آنها در پرتال ثبت شده است، می‌توانند درخواست خود را از طریق پرتال آموزش –قسمت درخواست خوابگاه ثبت نمایند و پس از تایید استاد راهنما و دانشکده، و موافقت اداره در روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۵ جهت اخذ تاییدیه سلامت به این اداره مراجعه و مراحل اخذ خوابگاه خود را طی نمایند. ضمنا به سایر دانشجویان کارشناسی خوابگاه تعلق نخواهد گرفت.

دانشجویان مقطع ارشد بخش ارشد تئوری و تجربی که پروژه آنها در پرتال ثبت شده است باید درخواست خود را از طریق پرتال آموزش –قسمت درخواست خوابگاه- ثبت نمایند و پس از تایید استاد راهنما و دانشکده، و موافقت اداره در روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۵ جهت اخذ تاییدیه سلامت به این اداره مراجعه و مراحل اخذ خوابگاه خود را طی کنند.

دانشجویان مقطع دکتری ورودی ۹۴ تا ۹۷ باید درخواست خود را از طریق پرتال آموزش قسمت درخواست خوابگاه ثبت نمایند و پس از تایید استاد راهنما و دانشکده، و موافقت اداره در روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۵ جهت اخذ تاییدیه سلامت به این اداره مراجعه و مراحل اخذ خوابگاه خود را طی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا