دانشگاهی

امتحانات تمام مقاطع دانشگاه پیام نور در نیمسال جاری غیرحضوری شد

پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران به نقل از خبرگزاری مهر گزارش می دهد: ابراهیم تقی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برگزاری آزمون‌های پایان ترم نیمسال جاری اعلام کرد: بعد از برگزاری جلسات تخصصی متعدد و همچنین کارشناسی فنی که در هیئت‌رئیسه و حوزه معاونت آموزشی دانشگاه پیام‌نور صورت گرفت و با توجه به اختیاراتی که وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص نحوه برگزاری آزمون‌های پایان ترم به دانشگاه‌ها تفویض کرده‌اند و لزوم حفظ سلامت دانشجویان عزیز و خانواده آنان تصمیم نهایی هیئت‌رئیسه دانشگاه پیام‌نور بر این قرار گرفت که آزمون‌های کلی مقاطع دانشگاه پیام‌نور اعم از مقطع کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری در این نیمسال به‌صورت غیرحضوری در بسترهای مجازی برگزار شود.

وی ادامه داد: آزمون‌ها درهمان بازه زمانی که سایت گلستان دانشگاه قبلاً اعلام کرده بود و مطابق دستورالعملی که معاونت آموزشی دانشگاه به استان‌ها ابلاغ خواهد کرد برگزار خواهد شد.

سرپرست دانشگاه پیام نور افزود: چنانچه دانشجویی در این فاصله محل آزمون خود را تغییر داده باشد به شرایط قبل باز می‌گردد و آزمون وی در همان استان متبوع خود به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

وی گفت: معاونت آموزشی دانشگاه نیز دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون‌های دانشگاه پیام نور را به تمام استان‌ها ابلاغ خواهد کرد.

به گزارش مهر، دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور روز گذشته در اعتراض به حضوری بودن امتحانات مقابل سازمان مرکزی این دانشگاه تجمع کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا