پژوهشی

اطلاع رسانی برگزاری دوره پیش دفاع متمرکز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، باعنایت به برگزاری موفق 13 دوره پیش دفاع متمرکز، برنامه‌ی پیش‌دفاع متمرکز سال 1403 که به صورت مستمر برگزار خواهد شد به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

 • امکان بارگذاری مستندات لازم برای شرکت در پیش دفاع متمرکز در مرحله 7 سامانه پژوهشیار، بررسی مشابهت یابی در مرحله 8 و تایید استاد راهنما در مرحله 9 سامانه پژوهشیار فعال می باشند.
 • واحدهای دانشگاهی از تاریخ  1403/02/08 می­توانند نسبت به بررسی و تایید مستندات در مرحله 10 سامانه پژوهشیار اقدام نمایند. بررسی و تایید مقالات و مستندات لازم جهت شرکت در پیش دفاع متمرکز، رعایت فواصل زمانی( حداقل یکسال از تاریخ تصویب برای اولین بار، حداقل یک ماه بین پیش دفاع اول و دوم و سه ماه برای پیش دفاع سوم  به شرط اخد مجوز از معاونت های موضوعی)  توسط ادمین پژوهشیار واحد و با نظارت و مسولیت معاون پژوهش و فناوری و یا معاون علمی واحد دانشگاهی انجام خواهد شد.  
 • اولین زمان رزرو سال جاری برای دانشجویانی که تا ساعت 14 تاریخ 1403/02/16 به مرحله 11 سامانه انتقال یافته اند و حداقل یکبار عدم کفایت گرفته­اند، تاریخ 1403/02/25می باشد. همچنین برای سایر دانشجویان که تا ساعت 14 تاریخ 1403/02/16به مرحله 11 سامانه انتقال یافته اند،  26و 27 اردیبهشت ماه 1403 خواهد بود.
 • در صورت عدم رزرو توسط دانشجو در سامانه وادافا در فاصله زمانی مشخص شده، دانشجو به مرحله 7 در سامانه پژوهشیار انتقال داده خواهد شد.
 • آغاز جلسات از روز یکشنبه 1403/03/06 می‌باشد.
 • برای آندسته از دانشجویانی که بعد از ساعت 14 تاریخ 1403/02/16 به مرحله 11 انتقال یابند امکان رزرو در فواصل زمانی منظم  و با اطلاع رسانی توسط سامانه پژوهشیار  ایجاد خواهد شد.
 • با توجه به اینکه دانشجویان در نیمسالی که جلسه پیش دفاع برگزار می­گردد ملزم به پرداخت شهریه هستند و تعیین روز تشکیل جلسه پیش دفاع به تعداد دانشجویانی که ثبت نام می­نمایند بستگی دارد پیشنهاد می نماییم حداقل دوماه قبل از پایان ترم نسبت به ثبت درخواست و رزرو پیش دفاع اقدام نمایند
 •  دانشجویان در انتخاب رشته-گرایش دقت کافی داشته باشند. همچنین با توجه به تخصصی بودن کمیته­های پیش دفاع، از انتخاب گرایش با عنوان “فاقد گرایش” جداً خودداری کنند. در صورت انتخاب ” فاقد گرایش”  دانشجو به مرحله هفت انتقال داده خواهد شد.
 1. برای رزرو به سامانه‌ی وادافا مراجعه کنید. https://vadafa.ec.iau.ir
 2. نام کاربری: شماره همراه ثبت شده در پروفایل کاربری سامانه پژوهشیار
 3. رمز ورود: شماره دانشجویی درج شده در پروپوزال بارگذاری شده در سامانه پژوهشیار.

توجه:

 1. دقت کنید برای ورود به سامانه وادفا رمز ورود کاربر شماره دانشجویی درج شده در پروپوزال بارگذاری شده در سامانه پژوهشیار است و نه شماره دانشجویی ثبت شده در پروفایل کاربری.
 2. چنانچه در هنگام رزرو، با پیامی مبنی بر تکمیل ظرفیت مواجه شدید، صبور باشید و صرفاً از طریق ارسال تیکت در سامانه‌ اقدام به طرح موضوع کنید. لطفاً در تیکت ارسالی حتماً رشته و گرایش تحصیلی خود را به‌صورت دقیق بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا