دانشگاهی

آموزش در دانشگاه خواجه نصیر الکترونیکی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با توجه به نهایی شدن دروس و تعداد دانشجویان این دانشگاه پس از مهلت حذف و اضافه و همچنین با توجه به وضعیت قرمز برخی از شهرها به دلیل شیوع سویه اُمیکرون، جهت برنامه ریزی دقیق تر و حفظ سلامت دانشجویان و اعضا هیات علمی خود تا زمان حذف و اضافه شیوه آموزش مجازی را دنبال خواهد کرد.

آموزش الکترونیکی این دانشگاه شامل دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۳۹۹ (که پیش از این اعلام شده بود از ابتدای ترم به صورت حضوری آموزش خواهند دید) نیز می شود.

زمان حذف و اضافه دانشجویان این دانشگاه شنبه ۳۰ بهمن تا ۱ اسفند ماه سال جاری خواهد بود.

کلاس‌های دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از تاریخ شنبه ۱۶ بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا ۲۰ خرداد ماه سال آتی ادامه خواهد داشت.

امتحانات دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برای نیمسال دوم نیز از بازه زمانی ۲۰ خرداد تا ۵ تیر ماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود.

همچنین، معاون آموزشی این دانشگاه اعلام کرد؛ آخرین مهلت تمدید شده برای دفاع از پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری برای دانشجویانی که خواهان ثبت نمره و دانش آموختگی در نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ می باشند، روز یکشنبه ۱۵ اسفند ماه و آخرین مهلت ثبت نمره این دانشجویان روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه سال جاری خواهد بود.

 همچنین پایان مهلت ثبت نمرات پایان ترم دروس نظری، عملی و سمینار در نیم سال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع کارشناسی روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه سال جاری و مهلت درخواست تجدید نظر از پنج شنبه مورخ ۱۴ بهمن لغایت ۱۷ بهمن خواهد بود.

با اعلام دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، پایان مهلت ثبت نمرات در مقاطع تحصیلات تکمیلی روز یکشنبه ۲۴ بهمن و مهلت تجدید نظر از دوشنبه ۲۵ بهمن لغایت روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه خواهد بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا