دانشگاهی

آغاز واکسیناسیون دانشجویان آزاد/ جدیدالورودها هم واکسینه می شوند

امکان دریافت واکسن در شهر محل سکونت؛

پایگاه اطلاع رسانی دکتری تخصصی ایران به نقل از خبرگزاری مهر گزارش می دهد:

 واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد از امروز شنبه ۲۰ شهریور ماه آغاز شد. دانشجویان دانشگاه آزاد می توانند با مراجعه به سامانه واکسیناسیون دانشگاه به آدرس http://azadhr.healthehr.ir/ اقدام به ثبت نام کنند.

دانشجویان دکتری و پس از آن دانشجویان ارشد، کارشناسی و کاردانی در اولویت تزریق واکسن قرار دارند.

رضا همدانچی مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد به خبرنگار مهر گفت: دانشجویان جدیدالورود در تمامی مقطع می توانند با در دست داشتن برگه انتخاب واحد و یا کد دانشجویی به پایگاه های واکسیناسیون دانشگاه آزاد مراجعه کنند.

به گفته مسئولان دانشگاه آزاد ۱۰۰ مرکز واکسیناسیون در واحدهای دانشگاه ازاد فعال و تجهیز شده و از امروز آمادگی لازم برای تزریق واکسن به دانشجویان وجود دارد.‌

دانشجویان در شهرهای محل سکونت خود واکسینه خواهند شد و نیازی نیست به واحد دانشگاهی خود مراجعه کنند. همچنین دانشجویان می توانند در سامانه وزارت بهداشت اقدام به ثبت و رزرو نوبت کنند و به مراکز واکسیناسیون وزارت بهداشت در شهر محل سکونت مراجعه کنند.

۱۶ مرکز واکسیناسیون در واحدهای دانشگاه آزاد استان تهران اعم‌ از واحد علوم پزشکی آزاد تهران، واحد تهران شمال، تهران شرق، تهران غرب، تهران جنوب، علوم و تحقیقات، واحدهای استان تهران شامل ورامین، شهر قدس، پرند، شهریار و دماوند فعال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا